e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 20.Listopad 2018 - 9:59

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 2 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DM7025 a streamovana radia
PříspěvekOdeslal: 29.Červenec 2013 - 0:39 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ahoj, zkousim pouzit tuto masinku vyslou z mody (DM7025) jako prijimac streamovanych radii z netu - konkretne se mi jedna o Cesky rozhlas. VYzkousel jsem nekolik image a vysledek je:
- m3u soubor s linkem na konkretni server se souborem mp3 (kde je stream) jsem schopen prehrat v MediaPlayeru - prijem a dekodovani streamovani tedy funguje.
- pokud se pokusim rucne vlozit odkaz na stream do bouquetu radii (userbouquet), tak se mi stanice v seznamu objevi, ale gstreamer z ruznych duvodu u ruznych image nehraje...

Kód:
#SERVICE 4097:0:0:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//api.play.cz/radio/cro1-128.mp3.m3u:CRo1
#DESCRIPTION CRo1

Zkousel to nekdo, mate reseni? Chtel jsem pouzit aplikaci na Android (Dream Music Manager) a ovladat hrani hudby z HDD a streamovana radia Ceskeho rozhlasu z telefonu (abych nemusel mit u prijimace TV). Jenze je potreba ta radia mit v seznamu radii, potom jsou v aplikaci videt. Tez se mi z te aplikace (resp. je to ovladani skrz Webif) nedari spustit m3u soubor s linkem na radio ulozeny na HDD (coz by nakonec take stacilo...).

Předmět příspěvku: Re: DM7025 a streamovana radia
PříspěvekOdeslal: 26.Červenec 2014 - 20:26 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: DM 800 pvr
Poděkováno: 2 krát
Příloha:
gemini_netcast.rar
Použij image od gemini a v Blupanelu je plugin Netcast. Přepiš původní soubor gemini_netcast.xml. Upravený je v příloze a ČR by tam měl fungovat. Toto je Pro GP 3. Pro GP2 je favo_netcast, Stačí soubor gemini_netcast přejmenovat na favo_netcast a tímto přepsat původní v dreamu.

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 2 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00