pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: slavo, Billy-sk, hamham

Odpovědět
buddyssk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 28.prosinec 2020 - 21:02

pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Příspěvek od buddyssk »

Ahojte, objavil som v skrini odlozeny IPBOX9000HD s 500GB diskom, reku ze ho spojazdnim, ci myslite ze je uz hodny do srotu? Dal som reset a obnovu tovarenskych nastaveni, ale nejako sa mi to cele domrvilo a neviem sa pohnut dalej, neviem zmenit druzicu, stale je tam zoznam preddefinovanych kanalov z r. 2010 atd.... Najde sa niekto kto by mi ho vedel pomoct rozhodit? Viem pripadne aj osobne dobehnut - Kosice a okolie, dakujem za vasu radu a pomoc.
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Příspěvek od Kasr »

Satelittes.xml.
Najdes na nete. Aj na parabole.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
fogovic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 08.srpen 2013 - 21:41

Re: pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Příspěvek od fogovic »

no jeden taky kram mam na vyhodenie co mi ostal po nejakom zufalcovi, myslim ze tam je aj enigma vo flash, ale zabi ma uz si nespomeniem ako som ju tam dostal - matne si vybavujem ze to bol v tom 2013 porod.
takze zahod ho a hdd pouzi ako backup na svoje data resp. filmy
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Příspěvek od Kasr »

Preco zahodit. Na sledovanie tv a nahravanie, pokial nema hw vadu bude fungovat.
Pouzivam doma mimo ine abipbox 9900 a oproti niejakym cryptoboxom.... je urcite lepsi.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
fogovic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 08.srpen 2013 - 21:41

Re: pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Příspěvek od fogovic »

no preto ze tam on enigmu nikdy nerozbeha a ten ofic fw stoji za staru belu ako aj cely hw ktory je x-tou kopiou uplne ineho boxu, tak ako je to u abkomu bezne.. cinanek in opančuje/skopiruje nejaky box a oni si tam pak hrdo nalepia znacku abshitobox a pod
Uživatelský avatar
vodka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: 04.leden 2013 - 18:10
satelitni prijimac: AB IP Box 99HD

Re: pomoct rozchodit IPBOX 9000HD

Příspěvek od vodka »

buddyssk píše:Ahojte, objavil som v skrini odlozeny IPBOX9000HD s 500GB diskom, reku ze ho spojazdnim, ci myslite ze je uz hodny do srotu? Dal som reset a obnovu tovarenskych nastaveni, ale nejako sa mi to cele domrvilo a neviem sa pohnut dalej, neviem zmenit druzicu, stale je tam zoznam preddefinovanych kanalov z r. 2010 atd.... Najde sa niekto kto by mi ho vedel pomoct rozhodit? Viem pripadne aj osobne dobehnut - Kosice a okolie, dakujem za vasu radu a pomoc.
enigma2 OpenDroid 9105+,AB IP Box 99HD
Odpovědět

Zpět na „DGS HD prijimace - IPBox9000, IPBox900, IPBox910, IPBox91“