e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 14.Listopad 2019 - 14:05

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Aký FW na Skylink Kartu Irdeto
PříspěvekOdeslal: 05.Březen 2016 - 7:52 

Zdravím, dostal sa mi pod ruku satelitný príjmač AB IpBox 9000HD a potreboval by som doňho nahrať FW taký aby tam fungovala karta od Skylinku nie najnovšia M7 ale o radu staršia.

Tento satelit bude využívať babka známeho, takže ak je možnosť tak jednoduchý FW na ovládanie a musí byť nahraný vo vnutornej flashke. Čo som sa dočítal tak tento sat.prijmač podporuje botovania FW z USBečka ale toto, kvôli jednoduchosti nieje možné.

Pôvodný FW keď som ho zapal tak tam bol nejaký Sifteam Extreme edition 1.0 ten mal ale nejaké problémy, pretože karta tam nešla a pri niektorých úkonoch zamrzol a niekedy vyskočila aj zelená obrazovka.

Takže aký FW odporúčate a kde ho stiahnem a ako ho tam nahrať ??

Předmět příspěvku: Re: Aký FW na Skylink Kartu Irdeto
PříspěvekOdeslal: 05.Březen 2016 - 8:57 
Moderátor
Moderátor

Místo/Bydliště: Ubuntu 12.04
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 15 krát
Predaj a kup nejake amiko - za to co to predas, ho kupis, este ti zbude na pivo.... To bude asi najlepsie riesenie pre babku...
Lebo
1. schopny image do flash je neutrino - sice graficky jednoduche a rychle, ale stlaci cosi na ovladaci a bude z toho gulata co ma robit. To iste enigma, ale na - usb kluc - je to jednoduche, ale co sa tyka ovladania, cosi lepsie ako neutrino, ale v podstate to iste.
2. Image, ktore vie samo o sebe bez instalacie a konfiguracie softcamu - oscamu citat kartu irdeto asi neexistuje.

AMIKO VIPER COMBO, IPBOX9000, ABIpbox Prismcube Ruby, Multibeam 85, 23,5E-19,2E-13E-1W, SG-2100

Předmět příspěvku: Re: Aký FW na Skylink Kartu Irdeto
PříspěvekOdeslal: 05.Březen 2016 - 20:08 

Tomu znamemu som povedal ze najlepsia a najrychlejsia moznost bude kupa druheho satelitu.

Skusim to neutrino tam nahrat, ale velku nadej ze by to realne ta babka znameho pouzivala tomu nedavam.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00