DM8000 versus image pro klon

Diskuse k přijímači Dreambox DM-8000 HD

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od salora »

Chlapi co máte DM8000 HD se sim Ferarri ,může mi tu někdo sdělit jaký image v tom používá ?Je mi jasné že to už nemá defakto žádnou podporu ale jinak je to jen na FTA ,mám tam nějaký OpenPli v.2,1 ale je to holé bez pluginu fan control který tam potřebuju a nějaký ten Oscam který tam ručně dát neumím a addon Manager či TS panel je nefunkční pro možné ztažení ze sítě proto by tu byla snad ještě pro mě cesta stáhnout nějaký i starý image co už má v sobě nějaké ty pluginy případně emu oscam .
juandon
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 09.březen 2010 - 15:29
satelitni prijimac: VU+ ultimo 4 k

Re: DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od juandon »

používám PBnigma ale pluginy a oscam už musíš doinstalovat ručně. Oscam dávám přes Glass System Utility.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od Timeshock »

a co tak jen do google zadat firmware dm8000 sim ferrari ?? Nechceš abychom ti to nainstalovali a naconfigurovali snad .
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od 9000peter »

salora píše:Chlapi co máte DM8000 HD se sim Ferarri ,může mi tu někdo sdělit jaký image v tom používá ?Je mi jasné že to už nemá defakto žádnou podporu ale jinak je to jen na FTA ,mám tam nějaký OpenPli v.2,1 ale je to holé bez pluginu fan control který tam potřebuju a nějaký ten Oscam který tam ručně dát neumím a addon Manager či TS panel je nefunkční pro možné ztažení ze sítě proto by tu byla snad ještě pro mě cesta stáhnout nějaký i starý image co už má v sobě nějaké ty pluginy případně emu oscam .
Nič v zlom ale update železa je na mieste.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od salora »

To:timeshock ,hm no nevím co si o tvém vyjádření myslet ale co vím nikoho jsem tady neprosil aby mi isntaloval image na box DM8000 ale pouze se ptal jaké image mají tady uživatelé těchto receivrů případně jaké mají zkušenosti s dnes již pochopitelně dožívajícími boxy této řady.
To:Juandon to zřejmě pochopil a zmínil se naopak docela věcně na můj dotaz za což mu děkuji.
PB. Enigmu přiznám se jsem v tomto boxu nikdy neinstaloval a budu o tom uvažovat a vyzkouším ,jen bych poprosil pro úplnost kterou verzi P.B. tam máš.
Mimochodem To:timeshock s tím google vyhledávačem mi nemusíš radit ,to jsem už dělal mnohokrát ale asi jsis to sám nevyzkoušel jinak bys to nenapsal a nezminoval ,krom snad 3 sat for tam není totiž nic a i tam jsou image co jsem zkoušel kde jsou většinou z označením Japhar a u mě bohužel nefungují.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od Timeshock »

Ano máš pravdu :D
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
juandon
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 09.březen 2010 - 15:29
satelitni prijimac: VU+ ultimo 4 k

Re: DM8000 versus image pro klon

Příspěvek od juandon »

PBNigma-Ferrari-dm8000-121117.nfi
Odpovědět

Zpět na „DM-8000 HD“