DVR studio HD

Moderátoři: fuzak, misut

sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

KMPlayer taky bez zvuku, ten UleadVideo zkusim.
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

sporty píše:KMPlayer taky bez zvuku, ten UleadVideo zkusim.
Používam DVR studio HD bez problémov a po zostrihaní späť na HDD Octagonu.
Ako Ti hrá nezostrihaná nahrávka? Skús ju prehrať tým Tvojím prehrávačom.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

Media Player Classic to prehraje i se zvukem, dokonce i nahravky z Octagonu (nesestrihany).
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

sporty píše:Media Player Classic to prehraje i se zvukem, dokonce i nahravky z Octagonu (nesestrihany).
Windows Media Player vôbec nepoužívam mám KM player.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
__Pavel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 16.prosinec 2008 - 22:47

Re: DVR studio HD

Příspěvek od __Pavel »

kaon píše:
sporty píše:Media Player Classic to prehraje i se zvukem, dokonce i nahravky z Octagonu (nesestrihany).
Windows Media Player vôbec nepoužívam mám KM player.
Tady si zase někdo plete špičkový Media Player Classic se šrotem Windows Media Player.
VU+Solo4k (parabola 105Al, motor DM3800, OpenATV7.3, FHDglass17 skin), VU+Duo, Octagon918HD
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

__Pavel píše:
kaon píše:
sporty píše:Media Player Classic to prehraje i se zvukem, dokonce i nahravky z Octagonu (nesestrihany).
Windows Media Player vôbec nepoužívam mám KM player.
Tady si zase někdo plete špičkový Media Player Classic se šrotem Windows Media Player.
ZIZI mal problém ,že WMP mu neprehrá zostrihanú nahrávku -nik si nič nepletie
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
zizi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 24.duben 2009 - 16:25

Re: DVR studio HD

Příspěvek od zizi »

ZIZI mal problém ,že WMP mu neprehrá zostrihanú nahrávku -nik si nič nepletie[/quote]

@KAON: To máš pravdu a nevím proč se zminuješ o mně když je zde debata jak sestříhat a následně přehrát nahrávku.
.-WMP byla otázka vhodného kodeku.Jinak používám,MPC,KMplayer,Showvideo.Vždy to některý přehraje co jsem zabastlil.
Na střih je na netu dost FW KTERÝ NAHRÁVKU UPRAVÍ DO SOUBORU jaký přehrávač vidí.

:book:
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

zizi píše:ZIZI mal problém ,že WMP mu neprehrá zostrihanú nahrávku -nik si nič nepletie
@KAON: To máš pravdu a nevím proč se zminuješ o mně když je zde debata jak sestříhat a následně přehrát nahrávku.
.-WMP byla otázka vhodného kodeku.Jinak používám,MPC,KMplayer,Showvideo.Vždy to některý přehraje co jsem zabastlil.
Na střih je na netu dost FW KTERÝ NAHRÁVKU UPRAVÍ DO SOUBORU jaký přehrávač vidí.

:book:[/quote]
Sory to bolo od SPORTYHO
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

__Pavel píše:
kaon píše:
sporty píše:Media Player Classic to prehraje i se zvukem, dokonce i nahravky z Octagonu (nesestrihany).
Windows Media Player vôbec nepoužívam mám KM player.
Tady si zase někdo plete špičkový Media Player Classic se šrotem Windows Media Player.
Do dneska jsem taky nebyl pritelem WMP, pouzival jsem VLC.

V ramci testovani nahravek ve formatu ts, me u VLC zarazila spatna kvalita obrazu v HD. Proto jsem vyzkousel i novy WMP 12. U nej je na mem notebooku (Sony Vaio) obraz perfektni, bohuzel bez zvuku (AC3).

Media Player Classic to prehraje i se zvukem, bohuzel kvalita obrazu neni tak dobra jako u WMP.

Srotem bych proto WMP nenazyval.

Existuje nejaky funkcni codec pro WMP 12 (Win 7, 64 bit)? Zkusil jsem uz nainstalovat Win7codec, KLcodec, AC3Filter samostatne, ale bez vysledku.
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

tak jsem na to prisel, aby to WMP 12 prehral i se zvukem AC3, musi se v DVR Studio HD nastavit jako export format ".m2ts". Neni potreba instalovat zadny specialni codecy.
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Foolproof »

sporty píše:tak jsem na to prisel, aby to WMP 12 prehral i se zvukem AC3, musi se v DVR Studio HD nastavit jako export format ".m2ts". Neni potreba instalovat zadny specialni codecy.
Alespoň vidíš, jaká je to amaterština. Pokud je programátor alespoň blb, tak udělá identifikaci formátu podle 4CC nebo spec. bytů v headeru atp. a nikdy ne podle extenderu souboru. To je případ i media serveru pod Win, nastavit se to nedá, ale takové MKV za multimedílní soubor nepovažuje, takže klienti jej nevidí, ale staré WMC (komponents) už nefunguje.

Pokud předložíš MPC soubor s extenderem HOVNO, přehraje ti jej, nechť je v jakémkoliv formátu, zkus si to.

Nejsnazší způsob, jak si totálně zdegenerovat system je, nacpat tam různé kodekpacky a jiné zrůdné debility. Win7 jsou již od MIcrosoftů vybaveny téměř na všecko (pro to, co oni uznávají) obsahují tkzv. WMF (foundation),
MIcrosoft DTV decoder a AC3 zvuk rozhodně umí, jinak by nepřehrál ani historické DVD.
------------
Pro Win7 64 bit si nainstaluj MPC, ale 64 bit a ničeho se proboha nedotýkej, pojede ti všechno, má vlastní, interní dekoder, který umí i DXVA akceleraci, není nad čím přemýšlet.

Sorry za OT.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

CMP (64bit) mam nainstalovany, opravdu umi prehrat vsechno. Ale jak jsem uz psal, WMP ma u identicke nahravky lepsi obraz.

Jeste jeden dotaz, prede mnou se uz na to taky nekdo ptal.

Po sestrihani nahravky pomoci studio HD, ktera je vetsi jak 4.193.153.000 kB (FA32 maximum), ji Oct deli na dalsi cast (.tsm0).

Vyzkousel jsem nasledujici.

1.Upravil jsem vetsi oddil a exportoval do ts, oddil .tsm0 jsem taky upravil, s ponechanou koncovkou. Obe casti jsem vzal a prepsal puvodni na discu. Soubor jde prehrat az po misto, kde je ta nahravka rozdelena, pak se obraz zastavi a je videt, ze to dal neprecte.

2.Kdyz jsem oba soubory ve studiu HD spojil dohromady a exportoval do ts, tak mi samozrejme vzniknul jeden velky soubor (asi 5 GB) a tim se uz puvodni soubor na discu neda prepsat, protoze to FAT32 nepodporuje...
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Aldo »

Ptal jsem se já, ale nedostal jsem doposud odpověď. Sám jsem zkoušel několik způsobů jak větší nahrávku dostat zpět, ale zatím bez úspěchu.
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

zkousel jsem i ze studia HD exportovat na disc ve FAT32, ale prijde hlaska, ze soubor je moc veliky a studio HD to neumi jako Octagon rozdelit...
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Foolproof »

Mně se to tedy nechce zkoušet, ale brání něco tomu, aby to byly 2 samostatné soubory ? Akorát je nepřehraje vcelku. :?:

Myslím jako 2 nezávislé nahrávky.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

sporty píše:zkousel jsem i ze studia HD exportovat na disc ve FAT32, ale prijde hlaska, ze soubor je moc veliky a studio HD to neumi jako Octagon rozdelit...
Ako písal Foolproof, máš len tú možnosť, že uložíš dva diely /časti/ danej nahrávky.
Dá sa stiahnuť už aj dlho očakávaná verzia.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Aldo »

Tak to Ti moc nerozumím. To myslíš jako někde uprostřed nahrávání ukončit a samostatně nahrát druhou část? Nebo jak?
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

Aldo píše:Tak to Ti moc nerozumím. To myslíš jako někde uprostřed nahrávání ukončit a samostatně nahrát druhou část? Nebo jak?
Neviem ako upravuješ nahr. Ty , no ja ich nakopír. na PC - na octagone ich vymažem /čím sa upravia i sprievodé súbory/.
Po strihu jednotlivých častí cez DVR studio ,zistení V pid a A pid ich programom PVR dostanem na HDD Octagonu .
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

prave ohledne zjistovani a zadavani PID ten PVR ja nepouzivam, ve studiu HD se o to clovek nemusi starat a upravena nahravka je nasledne funkcni (az na velikosti nad 4.2 GB).
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

sporty píše:prave ohledne zjistovani a zadavani PID ten PVR ja nepouzivam, ve studiu HD se o to clovek nemusi starat a upravena nahravka je nasledne funkcni (az na velikosti nad 4.2 GB).
Vravím o nahranie zostrihanej nahrávky na HDD octagonu tam to dáš cez PVR8918.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“