Octagon 918HD

Moderátoři: fuzak, misut

Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Octagon 918HD

Příspěvek od havana »

ulmus píše:vie octagon s fw pre octagon irdeto v card reader ?
fw sab ten uplne posledny to vie dokonca v menu ma moznost povolit ci zakazat citanie zapisov v sprave karty irdeto.... ci tak dako to tam je....
Sice už to nemohu zkontrolovat, ale podle mne to čistý Octagon neumí - přece jen , podpora skončila velmi , velmi dávno.
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: Octagon 918HD

Příspěvek od ulmus »

No ja som ju skusal a sla v pohode....

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
janob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 13.leden 2009 - 10:08

Re: Octagon 918HD

Příspěvek od janob »

Neviem, ci to je este zaujimave, ale moj Octagon funguje s ICE kartou uplne v pohode. Aj priamo v univerzalnej citacke, ale aj v CAM module. Mam tam posledny FW priamo pre Octagon, ziadne klony (v.690? - uz si nepamatam).

Nemozem si stazovat - aj ked podpora skoncila uz velmi davno, stale mi facha k spokojnosti. Len som uz postupne menil dva kondiky v zdroji (nevsimol som si, ze pridavny ventilatorcek na chladenie zdroja prestal fungovat a odisiel aj dalsi kondik) ...
================================================
Panasonic TH-37PX80, Octagon SF-918, Multibeam e85 (1W, 13E, 19.2E, 23.5E), 4xGI201, Sigmatek 700XM, Genius Home Theatre 5.1, Lumix FZ50 ...:-)
Uživatelský avatar
Antonin.23
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: 29.květen 2007 - 21:36
satelitni prijimac: Dreambox TWO UHD BT
Kontaktovat uživatele:

Re: Octagon 918HD

Příspěvek od Antonin.23 »

jj je to výborný stroj.Obrazově výborný.Jen mě nefunguje HDMI výstup.Přes cinche obraz jede.Pro matku stačí :D
Dreambox TWO UHD BT,Parabola 100 cm.
Motor SG 2100.TV SONY OLED XR55A83K.
SKYLINK Kombi,Disney+
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: Octagon 918HD

Příspěvek od ulmus »

janob píše:Neviem, ci to je este zaujimave, ale moj Octagon funguje s ICE kartou uplne v pohode.
Ano s ICE funguje ale co Irdeto? Ja viem ,ze s poslednym FW k SAB klonu je Irdeto funkcne aj v Card Reader bude to vediet aj posledny original FW od Octagon.
A apropo kondenzatory.... Mam Octagon uz tretim rokom a od zaciatku co ho vlastnim na nom uspesne pouzivam aktivne chladenie a doteraz ziadna porucha zdroja.... \:D/

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Octagon 918HD

Příspěvek od havana »

ulmus píše:...
A apropo kondenzatory.... Mam Octagon uz tretim rokom a od zaciatku co ho vlastnim na nom uspesne pouzivam aktivne chladenie a doteraz ziadna porucha zdroja.... \:D/
Tak já jsem svůj klon Optibox 8750 už přenechal kolegovi, no stále se o něj starám , zabezpečuju funkčnost. =D> Ccca za měsíc bude mít tři roky a bez jakéhokoliv zásahu a přidávání chlazení dosud žádná porucha :D :!: :D
A to je věřte , že u mne STB šlape cca 18 hodin denně v průměru a někdy i nekolik dnů v kuse...
:poklona: :poklona: :poklona: .
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“