Optibox Anaconda

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

prvé moje skúsenosti ma nádherný obraz testujem..........
zatial čita kartu len v cryptoword com porte
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Tež ma láka -ten obraz si myslel nádherný aj SD programy??? Rýclosť prepínania je aká?
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

kaon píše:Tež ma láka -ten obraz si myslel nádherný aj SD programy??? Rýclosť prepínania je aká?
rýchlosť je super jen sa snažím vyvolať newcam ale som prekvapený :wink:
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od liquere »

Toto bude zaujimave vlakno,hlavne ak ten stroj bude dobre fungovat.Az budes mat odskusane napis,lebo soft sa len teraz rozbieha takze nejake chyby este budu.Ma to 1x scart?Skoda ze na nete je len predok odfoteny ani zadok ani ovladac,ozaj je univerzalny ako alligator alebo nie.Skoda ze tam nedali VFD ale len LED ale to nie je podstatne.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

Ešte sa neunahlujme neviem tam vložiť keys a ani newcami a čí to vôbec zoberie
Mot
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 09.prosinec 2008 - 14:17

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od Mot »

No ja som tam pri kupe mal soft *.89, ked som navolil slov. verziu bola to hotova tragedia, nesedeli popisky v menu, kostrbaty preklad ... , potom som nasiel *.90 pre istotu som dal len anglicke a vsetko OK.
Predtym som mal arivu 200 a obraz +/- hadam to iste mozno subjektivne trochu lepsie pre optibox, ale naozaj subjektivne. Prepinanie : o par desatin je anaconda rychlejsia hlavne v HD ale tam sa mi nezdala ani ariva nejaka pomala. Z tohoto fora, z download pre Koalu som stiahol Mcas 20.12 CW skylink bez problemu, tak isto ORF. To mne ako uzivatelovi staci, na siet to nenapajam, nezdielam, ziatial nenahravam.
V porovnani s arivou, ma hlavne potesila celkovo krajsia grafika a v EPG u mna vedie jednoznacne optibox, ma aj nejake intuitivnejsie presuvanie, mazanie kanalov v satelite. To asi vsetko nateraz, pravda celkovo mam naladenych -napozeranych mozno 5 hod, viac zatial nebolo casu.
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

Po spustení programu WebZeal-20101119.mnt a pripojení eternetu mam komplet spustený interne a dostanem sa aj na facebook atd. super vecička je ta anakonda =D>
Erzo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 25.květen 2008 - 19:23

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od Erzo »

Dnes som montoval kamaratovi 2x Optibox Anaconda, prvy prijimac CSLink a druhy prijimac Hello HD a navzajom zdielaju cez 2x router. Daval som oscam a musim povedat ide bez problemov ani sekundu neseka. :wink:
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

Dostal sa už niekto na zdielačku a ako na oscam :?:
Uživatelský avatar
cityglam1
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 143
Registrován: 27.září 2008 - 8:06
satelitni prijimac: CI MODUL :-)

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od cityglam1 »

Obraz sa mi vôbec nepáči.
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

cityglam1 píše:Obraz sa mi vôbec nepáči.
tak to vyskušaj prepinať tl. Resolution hore v pravo pokial maš v HDMI
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Práve som Anacondu pripojil a všetko ako u Koaly - kedže sa s nimi hrám dost dlho a doma mám 2 ks /je to ako HDBox 9100/ nebude problém. Poskúšam a dám vedieť.
Naposledy upravil(a) kaon dne 29.březen 2011 - 22:14, celkem upraveno 1 x.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od havana »

Podle všeho se zdá, že je to ve všech směrech vylepšená Koala(1080p, 3x USB..) :!: O pluginech už se zde psalo, že jsou s koalou (a dalšímy klony) společné. Je zaměnitelné i FW :?: (byť po přehrání bootloaderu) :?: Ta cena je skvělá - těším se , až se mi nějaký dostane do rukou :roll: :thankyou: :poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Tak som nainštaloval FW a Pluginy Mcas ,Xcam -všetko fachá ako má. Ak bude taký spoľahlivý ako Koala neni očom za tú cenu. Display je len ledkový, má však you tube - ide v pohode. Zdielačka -OK.
Kvalita obrazu vypadá rovnaká - porovnám z Koalou/

Mínusy - Led display
Plusy - YouTube , Intrenet. prehliadač , nižšia cena , USB v predu a v zadu -tj 2 ks!!! nie ako niekde uvádzajú 3.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
folcrun
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 15.březen 2009 - 10:32

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od folcrun »

Tak som truchu patral a optibox anaconda=octagon 1008se+ = hdbox 9105. Zo zadu vyzeraju vsetky rovnako. Su to vylepšene primace z rodiny FORTIS (hdbox 9100 - octagon 1008 - optibox koala).
Zatial som prečital nemecke forum kde su prve postrehy s octagonom 1008se+ a vyzera to dobre. Ziadne zavažne problemy nezaznamenali. Este by som sa chcel opytat ludi ako je to s tymi usb v anaconde pretože na oficko stranke pišu že ma tri ale našiel som v jednom e-shope fotky a tam bolo vidiet iba dva jeden pod lan a druhy v predu za dvierkami vedla citacky kariet.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GI xpeed LX1
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Dá sa použiť seting z Koaly -čo je super.
Keby to malo alfanumerický display som úplne pokojný.
Niekto privíta aj scart.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od liquere »

Ved to je to co nechapem,preco to takto podla mna zle rozhodili.Ten octagon ma VFD display a nema scart,HD box a optibox maju scart a nemaju VFD.Ak je vnutorne zelezo rovnake tak na tomto naozaj neviem co kto ziskal maximalne stratil,lebo v dnesnej dobe uz nic moc neusetri.VFD alebo jeden scart nemoze byt draha zalezitost,hlavne ak su to identicke stroje,podla mna totalna blbost.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Funguje aj bezdrôtová klávesnica na intrrnet/webzeal/ -pripojená na predný USB spolu z flash , v zadnom USB disk 500G
Je to lepšie ako zadávať strány cez klávesnicu DO- super.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Do downloadu som dal nový WebZeal -vylepšený -funkčný !
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Fw 1.08.94 pretrváva chyba zobrazovania /čeština.../
Osobne sa mi zdá ,že obraz v SD je kvlitnejší. Testujem nahrávanie zdielačku...
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“