octagon918hd

Moderátoři: fuzak, misut

Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: octagon918hd

Příspěvek od ulmus »

samozrejme ze nic. inak by sa mohli poucit aj iny....

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Uživatelský avatar
misut
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 176
Registrován: 02.prosinec 2007 - 11:41
satelitni prijimac: Octagon,918HD
Bydliště: Ostrava-Petřvald

Re: octagon918hd

Příspěvek od misut »

tak mu dej kontakt, vyřeš a napiš jak vyřešno. Můžeš se zde zeptat na kolik lidí mám kontakt a vyřešíme a zde se napíše :poklona:
Octagon918 HD,CCCAm 2.0.11,Newcamd 5.25,95x100 Al Emme Motor BigSat SG2100BS,Diavolo 0,1 dB singl LNB,Přepínač EMP E112E 12V,95x100 Al Emme ,Multifeed Emme Esse 4,4xGolden Interstar GI 201 Singl LNB,DiSEqC Maximum 1216,
rybos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 19.prosinec 2009 - 12:30

Re: octagon918hd

Příspěvek od rybos »

Zdravim.Jinak dekuju vsem za radu a pomoc.Necham ho znamymu jemu staci sd.Tak dik.
Uživatelský avatar
Antonin.23
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: 29.květen 2007 - 21:36
satelitni prijimac: Dreambox TWO UHD BT
Kontaktovat uživatele:

Re: octagon918hd

Příspěvek od Antonin.23 »

Když se mě to stalo,tak pomohlo v zadu vypnout a zapnout kolébkovým vypínačem.
Dreambox TWO UHD BT,Parabola 100 cm.
Motor SG 2100.TV SONY OLED XR55A83K.
SKYLINK Kombi,Disney+
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: octagon918hd

Příspěvek od kaon »

rybos píše:Zdravim.Vlastnim octagon 918hd jiz dva roky k plny spokojenosti,ale ted mi prestal zabrazovat obraz u hd programu.Vyskousel jsem vsechno co jsem zde vycetl,ale nic nezabralo.Tak bych vas chtel pozadat o pomoc.Predem dekuji. :(
Najskôr vyčisti prijímač- tovarko a vymaž aj dalšie položky , nahraj posledný soft, nový seting a verím ,že sat pôjde ako voľakedy. Mal som podobný prípad - mrzli len HD programy/hned po prepnutí /. po preinštalovaní fachá k spokojnosti ďalej.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
rybos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 19.prosinec 2009 - 12:30

Re: octagon918hd

Příspěvek od rybos »

Zdravim.Vyzkousel jsem to nekolikrat vypnout zadnim vypinacem nepomohlo to.Tak jsem dal tovarko nahral novy soft a seting obraz stale na hd programech nejde zvuk jde.Sd programy jdou v pohode.Tak uz nevim,mam jeste arivu200 atam to chodi v pohode jak sd tak hd.
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon918hd

Příspěvek od vlado.ucho »

ulmus píše:tak to potom premenujte na "skype forum vlado" a nemusi tu nik nikomu radit verejne.
Ale čo ťa žerie,nechápem?To že je snaha z mojej strany niekomu pomôcť a poradiť?Alebo sa má toto fórum zvrhnúť, na stoku ako na Parabole,samé posmešky,invektívy a urážky a žiadna dobrá rada?Čím si prispel ty,v tomto topicu?Daj si pohov a nechaj moje meno na pokoji.Ďakujem za pochopenie.Nech sa darí.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: octagon918hd

Příspěvek od zzaner »

rybos píše:Zdravim.Vyzkousel jsem to nekolikrat vypnout zadnim vypinacem nepomohlo to.Tak jsem dal tovarko nahral novy soft a seting obraz stale na hd programech nejde zvuk jde.Sd programy jdou v pohode.Tak uz nevim,mam jeste arivu200 atam to chodi v pohode jak sd tak hd.
....Tov nastavení jsi udělal,ale zda jsi tam nahrál HD SW nepíšeš.Nerveš tam znovu ze zálohy SW SD a né HD?Nebude to asi tím?? :ROFL: :poklona:
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: octagon918hd

Příspěvek od kaon »

zzaner píše:
rybos píše:Zdravim.Vyzkousel jsem to nekolikrat vypnout zadnim vypinacem nepomohlo to.Tak jsem dal tovarko nahral novy soft a seting obraz stale na hd programech nejde zvuk jde.Sd programy jdou v pohode.Tak uz nevim,mam jeste arivu200 atam to chodi v pohode jak sd tak hd.
....Tov nastavení jsi udělal,ale zda jsi tam nahrál HD SW nepíšeš.Nerveš tam znovu ze zálohy SW SD a né HD?Nebude to asi tím?? :ROFL: :poklona:
Sory ale software SD software HD som ešte nepočul /keď tak seting nie?/
FWaru -/ software/ je to jedno, či si naskenuješ Hd alebo SD kanály.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: octagon918hd

Příspěvek od zzaner »

kaon píše:
zzaner píše:
rybos píše:Zdravim.Vyzkousel jsem to nekolikrat vypnout zadnim vypinacem nepomohlo to.Tak jsem dal tovarko nahral novy soft a seting obraz stale na hd programech nejde zvuk jde.Sd programy jdou v pohode.Tak uz nevim,mam jeste arivu200 atam to chodi v pohode jak sd tak hd.
....Tov nastavení jsi udělal,ale zda jsi tam nahrál HD SW nepíšeš.Nerveš tam znovu ze zálohy SW SD a né HD?Nebude to asi tím?? :ROFL: :poklona:
Sory ale software SD software HD som ešte nepočul /keď tak seting nie?/
FWaru -/ software/ je to jedno, či si naskenuješ Hd alebo SD kanály.
Asi jsem se špatně vyjádřil,mohlo dojit k záměně FW ze SD verze Octagonu.V začátcích se mně to také tak stalo.Bylo to nějako pomícháno.Tak ať tam švihne user databázi z funkčního přijmače a mělo by být po ptákách. :poklona:
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon918hd

Příspěvek od vlado.ucho »

Čo sa tu šmrdkáte.Nech dá továrko,nahrať posledný FW.10690,továrko,nastaviť všetko nanovo,preskenovať všetko nanovo,nedávať tam žiadne zálohy a nijaké cudzie settingy a musí to šlapať.Nech sa darí.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: octagon918hd

Příspěvek od zzaner »

To co navrhnul Vlado,je skutečně nejlepší,ale také nejpracnější,ale zato bude mít přijmač jako nový. :good:
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: octagon918hd

Příspěvek od kaon »

Nikto sa tu nešmrdká , len sa vyjadrujme presne a par príspevkov späť som to napísal.Vlado to chcel najskôr na súčiastky a teraz doporučuje preinštalovanie a "musí to ísť". Byť laik tak som z toho k..ot.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon918hd

Příspěvek od vlado.ucho »

kaon píše:Nikto sa tu nešmrdká , len sa vyjadrujme presne a par príspevkov späť som to napísal.Vlado to chcel najskôr na súčiastky a teraz doporučuje preinštalovanie a "musí to ísť". Byť laik tak som z toho k..ot.
Však sa vyjadruješ ako laik,lebo prvotné riešenie problému je to, čo som popísal v predošlom príspevku.Iná možnosť je,že ak to ozaj je len na súčiastky,tak vie kam to smerovať.Nech sa darí.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
pankapitan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 05.duben 2009 - 16:40

Re: octagon918hd

Příspěvek od pankapitan »

Skus si na novo naladiť programy, teda vytvoriť nový seting. Obačas to spravilo aj mne ale stačilo tovarenske nastavenie a opätovne nahratie setingu. Po výmene kondenzátorov v zdroji mi to zatiaľ neurobilo. Veľa šťastia.
rybos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 19.prosinec 2009 - 12:30

Re: octagon918hd

Příspěvek od rybos »

Zdravim.To comi tady radite jsem vsechno provedl tj.dal tovarko,nahral spravny soft,vsechno znova rucne naladil a porad stejny na hd kanalech nejde obraz.Tak nevim uz to vzdavam.Jinak dik za ochotu mi poradit.
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“