HDBOX & Neutrino

Forum pre Neutrino HDBOX

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

HDBOX & Neutrino

Příspěvek od revis »

Testoval uz niekto Neutrino vo flash ? Da sa stiahnut sucasne s enigmou cez ftp ako verzia COMBI .
Standartne sice prijimac nastartuje do enigmy, ale po nastaveni enigmy , vratane dekodovania, mozete cez volbu Menu - Vypnut - OK zvolit hned prvu volbu - Restart to Neutrino .
Prechod do Neutrino je rýchly , startuje na CT24 , takze mate hned k dispozicii aj obraz . Po stlaceni tlacitka FAV na dialkovom sa vam zobrazia favoritne skupiny - prednastavene. Tretia polozka z hora je E 023,5 Skylink . Ten potvrdime a mozeme pozerat. Aj kodovane - emulator , v mojom pripade Oscam, nastaveny v enigma2 prostredi totiz automaticky funguje aj v Neutrino . :D
Neutrino je mensi , graficky menej vysperkovany, zato vsak rychlejsi, s peknym obrazom a plne funkcnym - pripravenym na ulohu - Plug and Play.
Ja mam v boxe starsiu verziu, ktora este neobsahuje podporu pre nasu znakovu sadu, ale na ftp uz JirkaS umiestnil plnu verziu s plnou podporu pre CZ/SK, vrátane epg - komplet lokalizovanu verziu !
Neutrino sa vyznacuje vysokou stabilitou ( schvalne - kto dokaze Neutrino zhodit , nech napise) , preto je vhodny do boxu ako pracovny image pre rodicov a starych rodicov.
Uživatelský avatar
vprint
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: 18.září 2010 - 23:40
Bydliště: Atlantida

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od vprint »

Ano, testoval som neutrino, chvilku ma potrapilo, nez som zistil, ze cardserver sa nastavuje v E2, lebo som nijako nevedel najst v neutrine nic okolo softcamu. Neutrino naozaj vyzera velmi stabilne a jednoducho, chystam sa este zistit ci, a ako ide primontovat sietovy disk, ako zaobchadza s usb klucmi atd atd, proste nejake tie prakticke veci okolo. Je to velmi dobre prespekulovana alternativa k E2 pre laikov. Bolo by dobre este, keby slo nejak zaheslit prestup do E2, aby nedoslo k situaciam, o ktorych vieme, ze k nim dochadza, ked sa laik nudi s dialkovym v ruke.
Aj mne sa paci - nastavis cam, pichnes kartu, prepnes do neutrino, zabalis zakaznikovi, prihodis do faktury za nastavenie a ozivenie a sup zakaznikovi, mas klud a vies, ze ti za tyzden nezavola, ze mu nieco nejde. Aj ked ja teda boxy nepredavam, ale co neni, moze byt.
kookesam
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 19.říjen 2012 - 16:14

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od kookesam »

hello all good job.
Uživatelský avatar
vprint
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: 18.září 2010 - 23:40
Bydliště: Atlantida

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od vprint »

Neviem v neutrine inicializovat klucik. Ked som siel spat do e2, tak mi nahravat slo, ale timeshift vyhlasil, ze casovy posun nie je mozny, dal som inicializovat - to iste. Vratil som sa do neutrina, ani nahravat, ani timeshift nesiel.
kookesam
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 19.říjen 2012 - 16:14

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od kookesam »

Good evening all, revis or should I go to remove favorites CT24 on neutrino thank you.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od revis »

Please - OK , Menu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od revis »

vprint píše:Neviem v neutrine inicializovat klucik. Ked som siel spat do e2, tak mi nahravat slo, ale timeshift vyhlasil, ze casovy posun nie je mozny, dal som inicializovat - to iste. Vratil som sa do neutrina, ani nahravat, ani timeshift nesiel.
v Neutrino moutne po restarte usb disk do /media/hdd/
v enigme je moutnuty do /autofs/
bez formatovania, teda s fat32 viem jeden a ten isty disk pouzit v oboch sytemoch . Este idem pozriet, ci nahravka v neutrino sa da prehrat aj v enigme.
PS. nahravky v oboch systemoch su kompatibilne.
chalan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 14.červen 2010 - 12:13

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od chalan »

je moznost tam mat len NEUTRINO alebo len PLATINO? update este stale nefunguje a ja sa neviem dockat chcem vyskusat to neutrino, pre mna je viac dolezita stabilita ako ficurky... da sa tam nahodit neutrino alebo to combo bez update stranky? nejak z usb alebo tak?
vaskos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 06.únor 2014 - 8:02
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Ruzomberok

Re: HDBOX & Neutrino

Příspěvek od vaskos »

Sprosta otazka : kde v neutrino najdem zoznam casovacov (planovanych nahravok)?

Odoslané z Xperia Z1 pomocou Tapatalku
Zgemma H7S , Monoblok Quad DiWay Astra 1A 19,2 + Astra 23,5 GIBERTINI 80E AL parabola, Hydra 35 DVB-T2
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Neutrino - internal flash“