Diablo 2 LAN

Vše kolem T-REX / DRAGON / DIABLO CAM

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
bonifac123
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 13.březen 2012 - 21:26

Diablo 2 LAN

Příspěvek od bonifac123 »

Nepodarilo sa mi rozchodiť Diablo 2 LAN, newcamd.
cez cccam píše not conected a cez newcamd nedá ani túto hlášku.
Je pravda že v novom underwolde 2.28 zabudli na ftp, nedá sa pripojiť iba cez CAS.
Viac detailov cez SS, ...
Prosím o radu
Uživatelský avatar
xpepino
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 25.duben 2007 - 19:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od xpepino »

Taky jsem sel do Diabla 2 LAN rozchodit ho nebyl problém, nahrál jsem UW 2.28, nakopíroval \EMU\NEWCAMD\NEWCAMD.CFG přes CAS 3 Plus ( ftp neni u žádného Diabla od HW 2.5 ) a připojilo se hned na poprvé, ale při téměř každém ecm zakostičkuje a já nevím, jestli je to železem nebo SW a novější UW jsem zatím neoběvil.
ondrej9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 09.srpen 2010 - 17:23

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od ondrej9 »

Ako to dopadlo?
Uživatelský avatar
xpepino
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 25.duben 2007 - 19:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od xpepino »

Chodí, ale kostickuje, proslo mi rukama tak 7x DIABLO WIFI 2.3 a všechny chodí s newcam v poho a ted mam doma jedno WIFI 2.5 a jedno D LAN a stojí za h***o obě to WIFI zapnu po ránu TV a az tak po 10 minutach, az se TV ohreje, tak restartuju a slavne WIFI 2.5 se teprv rozjede, to DIABLO LAN se rozjede samo tak po minutě a le každých 12 vterin pri novem ecm zakostickuje. On bude stát za h***o celej novej chipset, za cca 240 € by zaslouzili soudruzi s Italie nakopat do ...
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od vensan »

skus ho aktivne chladit.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
mackh
Odborník
Odborník
Příspěvky: 373
Registrován: 14.leden 2010 - 16:16

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od mackh »

to xpepino:
v jakych tv si diablo wifi 2.3 rozchodil ?
dik
GigaBlue UHD Quad 4K, openATV 6.4
OCTAGON SF8008 Mini, openATV 6.4
E-85 a 4x QUAD LNB (1W, 16E, 19E, 23,5E) + SG2100 s OP 100 cm 53E az 34,5W
Uživatelský avatar
xpepino
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 25.duben 2007 - 19:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od xpepino »

Na Astře 23,5 chodilo do února vše na 100 % na Thoru 0,8 vše bez HD, po únorové změně parametrů na Astře 23,5 mi nechodí multiplexy 11797 a 12207, Diablo podle me nemá rádo kombinaci DVB S2 a FEC větší, než 3/4, Tato kombinace parametrů ni nechodí ani na některých ofiko CA modulech jako třeba Mascom Irdeto a mislim že i na spoustě dalších, po únorové změně parametrů tyto dva traspondéry popadaly mě i všem známým, co co mají TV Samsung a nějaký CA modul. Sk****k se stim prostě nes*re.
mackh
Odborník
Odborník
Příspěvky: 373
Registrován: 14.leden 2010 - 16:16

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od mackh »

tak jsem vyzkousel wifi 2.6 s UW 2.28 v BR rekorderu Panasonic DMR-BST730 a DMR-BST 720 a kupodivu to jde, prestoze tyto rekordery a i TV jsou na moduly velmi narocne
je sice pravda,ze se obcas rozpadl obraz u nekterych HD KANALU a uz tak zustal, ale pomohlo zmenit stream speed z Hi na Mid

p.s
jak se pozna 2.6 rev. 2.5 ?
mne cam pise jen boot 1.50, HW 2,6
GigaBlue UHD Quad 4K, openATV 6.4
OCTAGON SF8008 Mini, openATV 6.4
E-85 a 4x QUAD LNB (1W, 16E, 19E, 23,5E) + SG2100 s OP 100 cm 53E az 34,5W
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od dlhe_pole »

mackh píše: p.s
jak se pozna 2.6 rev. 2.5 ?
mne cam pise jen boot 1.50, HW 2,6
a ty si čistý ? ved sam pises ze ti to vypisuje pri boot HW 2,6 no tak co to asik bude kua ? zeby tvoje IQ ?
geronimoh
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 13.listopad 2009 - 22:22

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od geronimoh »

mackh píše:tak jsem vyzkousel wifi 2.6 s UW 2.28 v BR rekorderu Panasonic DMR-BST730 a DMR-BST 720 a kupodivu to jde, prestoze tyto rekordery a i TV jsou na moduly velmi narocne ...
Panasonic DMR-BST730 mám také, ale nemám rád doma WI-Fi ( další záření ), nezkoušel jsi ho i s modulem DIABLO 2 LAN ?
mackh
Odborník
Odborník
Příspěvky: 373
Registrován: 14.leden 2010 - 16:16

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od mackh »

dlhe_pole píše:
mackh píše: p.s
jak se pozna 2.6 rev. 2.5 ?
mne cam pise jen boot 1.50, HW 2,6
a ty si čistý ? ved sam pises ze ti to vypisuje pri boot HW 2,6 no tak co to asik bude kua ? zeby tvoje IQ ?
je se ptal na na rozdil mezi 2.5 a 2.6, umis vubec cist,ty burane ?
GigaBlue UHD Quad 4K, openATV 6.4
OCTAGON SF8008 Mini, openATV 6.4
E-85 a 4x QUAD LNB (1W, 16E, 19E, 23,5E) + SG2100 s OP 100 cm 53E az 34,5W
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od dlhe_pole »

mackh píše:
dlhe_pole píše:
mackh píše: p.s
jak se pozna 2.6 rev. 2.5 ?
mne cam pise jen boot 1.50, HW 2,6
a ty si čistý ? ved sam pises ze ti to vypisuje pri boot HW 2,6 no tak co to asik bude kua ? zeby tvoje IQ ?
je se ptal na na rozdil mezi 2.5 a 2.6, umis vubec cist,ty burane ?
noumo a k cemu ti to bude ? verzi HW stejne nezmenis, jelimane
machys3
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 21.květen 2009 - 13:09

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od machys3 »

Dobrý den mám tento modul a podařilo se rozeběhnout vše mimo frekvence 11797 a 12207 ,obraz zakostičkovaný.Už se přišlo proč tyto frekvence blbnou?Děkuji za radu
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od grund »

hledej něco na způsob Mascom modulů , je to tam dobře vysvětleno , má to spojitost s 5/6
nastavení transpoderu
JUCE
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 24.prosinec 2008 - 13:27

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od JUCE »

Ahojte borci,
prosim vas, neviete mi nahodou poradit, ze preco mi na Diable LAN HW 2.8 Underworld 2.30 nedokaze dekodovat prostrednictvom newcamd stanice ako napr. STV1, STV2, CT1, CT2 a este zopar dalsich? A pritom stanice ako napr. Markiza, TV JOJ, JOJ Plus, ktore su na tej istej frekvencii, cize su na 11836 MHz to dekoduje bez problemov. Je to skylink.
Prosim vas, v com moze byt problem?

Zial zakupil som si verziu LAN, kedze verzia WiFi obcas stracala spojenie, ale kvoli vyssie uvedenemu chcem toto LAN Diablo predat. Od zakupenia ho nepouzivam, kedze niektore stanice nedokaze dekodovat.
Budem vam vdacny za kazdu radu.
cvokino
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 28.říjen 2014 - 0:31

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od cvokino »

grund píše:hledej něco na způsob Mascom modulů , je to tam dobře vysvětleno , má to spojitost s 5/6
nastavení transpoderu
Ahoj,

mohl bys více napsat prosím? Řeším to už 4tý den a stále jsem mimo. Občas se to "rozběhne" - zasekává se obraz, ale většinou nejede.
Zkušel jsem posunout transpordér o 3MHz výše, ale žádné zlepšení. Jěšte dva dny to vydržím a pak to asi vrátím, protože za ty peníze to je na dvě veci.

Děkuji předem moc
Uživatelský avatar
sekop1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 08.červenec 2007 - 9:11
Bydliště: Kotešová

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od sekop1 »

JUCE píše:Ahojte borci,
prosim vas, neviete mi nahodou poradit, ze preco mi na Diable LAN HW 2.8 Underworld 2.30 nedokaze dekodovat prostrednictvom newcamd stanice ako napr. STV1, STV2, CT1, CT2 a este zopar dalsich? A pritom stanice ako napr. Markiza, TV JOJ, JOJ Plus, ktore su na tej istej frekvencii, cize su na 11836 MHz to dekoduje bez problemov. Je to skylink.
Prosim vas, v com moze byt problem?

Zial zakupil som si verziu LAN, kedze verzia WiFi obcas stracala spojenie, ale kvoli vyssie uvedenemu chcem toto LAN Diablo predat. Od zakupenia ho nepouzivam, kedze niektore stanice nedokaze dekodovat.
Budem vam vdacny za kazdu radu.
Myslím, že to tu už bolo - práve tieto štyri stanice je stále možné sledovať v EMU, takže asi najskôr diablo ide na keys.bin najde kluče ale nesprávne a nedekoduje správne signál.
Ako tu bolo už napísané treba odstrániť keys.bin, alebo zadať aktuálne keys.bin a stanice pôjdu v EMU.
Mne to chodí s aktuálnymi keys.bin a ani neviem či to ide cez EMU alebo newcamd. :)
Golden 8005 CI Premium, DiSEqC switch 2/1,motor SG 2100,Vantage 7100 HDTV PVR, FW 022902 ,switch 4/1,Ext.HDD cez USB 2.0, cez router v LAN/WAN ,Skylink,SHOWBOX 5000 HD, DM500S NEWCS 1.7 + CCcam 2.1.1 Diablo WiFi
Maximum E-85 LNB 2xQuad,2xTwin
JUCE
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 24.prosinec 2008 - 13:27

Re: Diablo 2 LAN

Příspěvek od JUCE »

sekop1: človeče tak ty si iný makač :wink: :good: veď ono to so správnymi keys.bin funguje! :thankyou: Opäť bola chyba v užívateľovi ](*,) :oops:
Ja som totiž všetky súbory (ktoré som myslel, že môžem použiť aj na LAN verziu) z WiFi CAM Diablo prekopíroval do LAN verzie, ale zjavne som neprekopíroval aj keys.bin :( No ozaj si už nespomínam #-o Ja som sa teda po neúspechoch domnieval, že chyba je v HW resp. v nekompatibilite Diablo LAN a môjho TV. Teraz už viem, že LAN verzia je funkčná.
Ale aj napriek tomu mám stále naviac Diablo LAN, takže ak by náhodou niekto chcel Diablo LAN, tak ho stále predávam.

A ak by to náhodou niekomu malo pomôcť, tak mu môžem keys.bin zaslať (neviem, či pravidlá fóra dovoľujú pridať takýto súbor aj sem).
Odpovědět

Zpět na „T-REX / DRAGON / DIABLO CAM“