enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od makatch »

Pri inštalácii tejto verzie enigmy je potrebne prehrávať aj uboot,alebo s dá použiť aj ten nainštalovaný z capitol enigma?
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
polomarko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12.únor 2011 - 13:27
satelitni prijimac: uno4k

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od polomarko »

v download plugin mas priamo aktualizaciu
VU+uno4k, Vitamin-E2, Qviart CO
makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od makatch »

A kde? Našiel som len skin Infiniti.
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od makatch »

Tak nič,už som si pomohol.
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
zdenek6041
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 18.prosinec 2009 - 22:30
satelitni prijimac: Formuler F4 Turbo Combo

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od zdenek6041 »

Poradí mi někdo, jak dostat do enigmy2 Infinity Mytube player. Z pluginu mi nejde nainstalovat, hlísí to "errors"
Formuler F4 Turbo Combo, Panasonic Viera
polomarko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12.únor 2011 - 13:27
satelitni prijimac: uno4k

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od polomarko »

skus pozriet ci tam uz nejaku predoslu verziu nemas a odistaluj ju
VU+uno4k, Vitamin-E2, Qviart CO
zdenek6041
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 18.prosinec 2009 - 22:30
satelitni prijimac: Formuler F4 Turbo Combo

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od zdenek6041 »

Dík za radu, už jsem to vyřešil přeinstalací enigmy.
Formuler F4 Turbo Combo, Panasonic Viera
masal
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 14.březen 2008 - 18:58

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od masal »

Mám nainstalováno cca 4 týdny (HD Box 9105+). Vše šlape, dá se říci OK, ale ... předminulý týden E2 během běžného sledování TV sama od sebe zamrzla s hláškou ,,You software hat problem... a začala restartovat. Ovšem neúspěšně, zastavila se s hláškou ENIG na displeyi a konec. Box byl nepoužitelný. Pokusil jsem se vrátit na původní sw, ale zde vše funkční pouze po LOAD, dál nejel, jakákoliv další snaha er93, er95. Takže pomohlo až kompletní vymazáni paměti přes PC. Opětovné nahrání E2 Infinity. Vše běhá, jen od té události často padá SoftCam. Mám kartu FreeSat ICE: Current SoftCam: mgcamd 1,38d, Card server nastaveno na oscam_ymodv. Při přepínání kanálu někdy i 3x za den zamrzne. Takže restart a tak dokola. Zkoušel jsem dát kartu i do CAM IRDETO a SoftCam vypnout. Zamrzá i tehdy, obzvláště když přepínám ze SkyLinku na FreeSat. Chyba software, či pouze chybné nastavení softcam? Máte nějaké zaručeně funkčí nastavení softcam pro kartu FreeSat ICE? Uvítám jakoukoliv radu, kde dělám chybu. Díky.
masal
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 14.březen 2008 - 18:58

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od masal »

Tak vypadá, že už to jede bez závad. Oprava chybně překopírovaného údaje v: ymodv/oscam.dvbapi.
Uživatelský avatar
By.Bob
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 102
Registrován: 14.březen 2015 - 19:36
Bydliště: IRL

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od By.Bob »

Ahoj aby nedocházelo k takovým problémům je v download plugins polozka addons kde je primo udelan balicek oscam for infinity ktery je nakonfigurován na karty skylink i freesat.
Infinity je postavena na openpli 4 a je uplne jina nez to bylo u hd ready.
Obrázek
Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
masal
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 14.březen 2008 - 18:58

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od masal »

By.Bob: Díky za reakci a info. Těch nastavení SoftCam, u této Enigmy, je celkem hodně. Předtím jsem měl E2 Platino a tam to bylo jednodušší. Ano, provedl jsem nastavení dle Tvé rady. Zatím jede OK. Proč E2 sama od sebe spadla si nevyřeším. Pravděpodobně asi tím, že (jinak skvělá) Infinity využívá paměť boxu skoro až nadoraz. Plánuji koupit Hd Box EniBox.
makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od makatch »

masal,odporúčam nainštalovať,alebo spustiť plugin clearmem,ktorý ti automaticky,po zadanom čase prečistí pamäť.Štandartne nastavené na 30 minút.
Pokiaľ používaš skin HDGlass,tak ten má ten plugin tuším zabudovaný v sebe.Čiže ten spustený v enigme je treba vypnúť aby sa navzájom neovplyvňovali.
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
Uživatelský avatar
By.Bob
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 102
Registrován: 14.březen 2015 - 19:36
Bydliště: IRL

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od By.Bob »

masal píše:By.Bob: Díky za reakci a info. Těch nastavení SoftCam, u této Enigmy, je celkem hodně. Předtím jsem měl E2 Platino a tam to bylo jednodušší. Ano, provedl jsem nastavení dle Tvé rady. Zatím jede OK. Proč E2 sama od sebe spadla si nevyřeším. Pravděpodobně asi tím, že (jinak skvělá) Infinity využívá paměť boxu skoro až nadoraz. Plánuji koupit Hd Box EniBox.
Infinity nevyuziva pamet nadoraz to pravdepodoben ti dela nejaky plugin ale ne enigma. o proti platino a nebo hd ready je to uplne jine jadro a jina enigma a odlechcena rychlejsi a nezatezuje tolik jako predchozi verze enigmi.
Pokud si neco spatne nastavil a nebo se ti tam neco hadalo proto ti to spadlo rikam kaznemu ze nestaci stary plugin odistalovat ale prekontrolovat jestli nezustalo neco jeste v prijimaci a pak to rucne smazat. ne kazdy plugin se sam celi odinstaluje to je ten to problem a to ti spadla enigma nebo plugin nebyl a enigma porad hledala toje ten problem.
Infinity je stabilni img.
ano jak psal kolega makach hd glass ma v sobe uz zabudovany cisteni pameti ale neni treba jej zpoustet nebo infinit ma v sobe ten sami plugin ClearMen a ten najdes c pluginach a jen jej pustit povolit a nastavit si 15min je ideani.
ve starsich verzich enigma2 hd glass hodne spomaloval chod prijimace ale v neove enigma2 nenajdes rozdil mezi Pli-HD skinem a hd glass16 skinem preminani stejne rychle rolovani v listu seznamu programu stejne rychle. jen stim ze HD Glass16 ti da nekonecne moho moznosti jak si udelat prijimac hezci k obrazu tvemu.
Obrázek
Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
archaniel1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 13.říjen 2008 - 10:02
satelitni prijimac: VU SOLO2

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od archaniel1 »

update pluginov mi skonci na stahovani bootloga a box prestane reagovat. nejaka rada ? dakujem vopred.
VU SOLO2
masal
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 14.březen 2008 - 18:58

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od masal »

makatch, By.Bob:

Děkuji oběma za informace. Mám ClearMen. Použiji.
Proč jsem psal, že E2 využívá skoro celou paměť boxu? V zaplnění paměti mne to ukazuje cca 89% zaplněného místa. Pouze 11% free. Možná to je v jiné souvislosti. Byť mám HD Box již skoro 2 roky, stále se učím za pochodu. Nejsem PC mág. Origo soft mám, dá se říct, zmáklý. E2 je super, mám nastaveny základní věci, pikony, přehrávače atd. ... spousta věcí je v ní pro mne však ještě neprobádaných. Nechci se někde ,,hloupě vyptávát", tak vše dělám samostudiem a pročítáním rad a triků od ostřílených borců. Něco mne napadne i samotného. Né každý chce ochotně poradit. Ještě jednou díky, cením si Vašich rad a vysvětlení.
flashgot
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 10.říjen 2007 - 20:00
satelitni prijimac: illusion3,5 ABCryptobox450
Bydliště: zilina

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od flashgot »

pri nahrati enigmi2 infinity na optibox anacondu plus mi na displeji ukazuje enigmu aj sa da prepnut na original ale na televizore tma postupoval som podla navodu na anacondu chcel som an navrat na original soft. ale sa mi uz nedari nabutuje to na 7919 neviete poradit
flashgot
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 10.říjen 2007 - 20:00
satelitni prijimac: illusion3,5 ABCryptobox450
Bydliště: zilina

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od flashgot »

Vyriesene dakujem moderatorovi By.Bob opravil mi to cez TeamViewer :thankyou: DAKUJEM ESTE RAZ
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od jerry39 »

Zdravím!
Zakoupil jsem druhý HD Box 9105+ a poprvé nainstaloval E2 , verzi Infinity Star Kit , Naskenoval jsem všechny satelity ( skenování trvalo od večera do rána , sítě-ano). Chtěl bych se zeptat , jak nainstaluji emu( oscam?)a biss (coconut?), kartu nemám.
Prosím , kdo mi to mohl vysvětlit polopaticky. Díky.
Uživatelský avatar
By.Bob
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 102
Registrován: 14.březen 2015 - 19:36
Bydliště: IRL

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od By.Bob »

jerry39 píše:Zdravím!
Zakoupil jsem druhý HD Box 9105+ a poprvé nainstaloval E2 , verzi Infinity Star Kit , Naskenoval jsem všechny satelity ( skenování trvalo od večera do rána , sítě-ano). Chtěl bych se zeptat , jak nainstaluji emu( oscam?)a biss (coconut?), kartu nemám.
Prosím , kdo mi to mohl vysvětlit polopaticky. Díky.
Ahoj v pluginach v download je upgrade Infinity ten si naistaluj a restartuj celi prijimac. Pak si otevri znovu pligin a v download si najdi polozku addons v ni je novy oscam addons for Infinity r3 kde je aktualni oscam binarka. Po naistalovani a restaru enigma 2 si pod modrym tlacitkem najdi nastaveni softcam tam budes mit prednastavenou ice tak ji zmen na oscam a zelenym tlacitkem to aktivuj. Pak si otevri web oscamu a nastav si to co mas na prijem tv.
Ostani jsem ti napsal na soukromou spravu.
Obrázek
Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: enigma2 Infinity + original fw - flash 9105 Plus

Příspěvek od jerry39 »

Díky moc , večer se do toho pustím.
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“