ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

kura1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 12.duben 2012 - 18:02
satelitni prijimac: Vu+ Solo 4K

Re: ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Příspěvek od kura1 »

Jasne myslel som openatv.V.T.I. v tomto problem nema ale je hrozne spomalene.Vsetko mu trva je to hrozne.Takze neviem v com by to mohlo byt.Zo zaciatku to nerobilo ale teraz raz za cas tento problem.Mas poslednu verziu alebo image starsieho data?5
Uživatelský avatar
marci70
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 19.červenec 2008 - 6:43
Bydliště: rodinny barak

Re: ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Příspěvek od marci70 »

Ja updatujem ked si spomeniem. Vcera tusim naposledy... reboot a bezi vsetko zatial bez problemov.
Obrázek
kura1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 12.duben 2012 - 18:02
satelitni prijimac: Vu+ Solo 4K

Re: ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Příspěvek od kura1 »

Ake mas video nastavenia?
Uživatelský avatar
petrik1472
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 56
Registrován: 31.srpen 2008 - 13:03
satelitni prijimac: VU+Uno 4k

Re: ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Příspěvek od petrik1472 »

Ali4e píše:Počas používanie Duo2 som si zvykol na image OpenViX, alebo openATV so skinom Magic FHD. Kúpené Solo 4K od Ellano.sk má predinštalované VTI, čo mi až tak nesedí. Skúsil som nainštalovať Open ATV a neskôr aj OpenViX, ale na oboch mám problém pri nahrávaní.

Dám nahrávať niečo z Markízy HD. Po prepnutí na ďalší kanál sa normálne zobrazí príslušný kanál a všetko je OK. Niekedy však pri prepnutí na kanál na tom istom transpondéri vôbec nehrá - je iba čierna obrazovka bez zvuku (najčastejšie je to kombinácia Markiza HD a Doma HD a potom Joj HD a Joj Plus HD). Ak sa potom vrátim na nahrávanú Markízu HD, aj na ňom je čierna obrazovka bez zvuku. Nahrávka je však v poriadku.
Ak dám potom nahrávať z Doma HD, nič sa nenahrá, nahrávka má nulovú veľkosť.
Keď vypnem jedno, resp. obidve nahrávania, vtedy sa opäť rozbehnú obidva kanály.
Toto robí len pri Vix a ATV image. VTI s tým nemá problém, takže by to nemal byť problém v hardvéri. Konfigurácia oscamu je rovnaká vo všetkých prípadoch.

Nemáte podobnú skúsenosť?


Mám stejný problém na Uno4k s OpenATV 6.0.Při nahrávání např z ČT1 přejdu na jiný transporder (Nova,Prima...) a po návratu na transporder ČT je signál 0% a tma.Po vypnutí nahrávání se signál opět objeví.Jiné image tento problém nemají.Vyřešil toto někdo?Díky
VU+Uno 4k ,VTI poslední;HDD 1TB;Al 85cm-offset;13+16+19,2+23,5;Skylink;Panasonic TX-P42G10E
Ali4e
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 17.leden 2010 - 14:07

Re: ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Příspěvek od Ali4e »

Vyskúšaj OpenVix 5.0. Na tomto image už popisovaný problém nemám.
VU+ Ultimo 4K, OpenPli 8.1, Sony Android TV 65X93J
Uživatelský avatar
petrik1472
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 56
Registrován: 31.srpen 2008 - 13:03
satelitni prijimac: VU+Uno 4k

Re: ATV-Image pre VU+ SOLO 4k

Příspěvek od petrik1472 »

Ten tam teď mám,ale chtěl jsem ATV kvůli Hbbtv a ten na openVix nemůžu rozjet.
VU+Uno 4k ,VTI poslední;HDD 1TB;Al 85cm-offset;13+16+19,2+23,5;Skylink;Panasonic TX-P42G10E
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“