pomoóóóóć input password

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
bucko30
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 19.květen 2011 - 20:40
satelitni prijimac: amiko 8260+

pomoóóóóć input password

Příspěvek od bucko30 »

ahojte. vie mi tu prosím niekto znalý pomôcť? pri upgrade softu na Amiko 8250+ mi zablokuje prístup do nastavenia sieťového klienta a pýta to PASSWORD INPUT ktorý neviem. tento krok už neviem dať späť aj keď prehrám nový soft či už aktuálny či starší prípadne priamo zo stránky amika stále mám zablokovaný prístup do nastavenia sieťového klienta - samozrejme sharujem :-) neviem dostať prijímač do naozaj továrenského stavu už som zúfalý.

dakujem :thankyou:

ako mi už písali a dakujem za reakciu ale heslo 00000000 mi neberie ináč by som nešalel :-)
Naposledy upravil(a) bucko30 dne 13.únor 2017 - 16:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: pomoóóóóć input password

Příspěvek od decik »

bucko30 píše:ahojte. vie mi tu prosím niekto znalý pomôcť? pri upgrade softu na Amiko 8250+ mi zablokuje prístup do nastavenia sieťového klienta a pýta to PASSWORD INPUT ktorý neviem. tento krok už neviem dať späť aj keď prehrám nový soft či už aktuálny či starší prípadne priamo zo stránky amika stále mám zablokovaný prístup do nastavenia sieťového klienta - samozrejme sharujem :-) neviem dostať prijímač do naozaj továrenského stavu už som zúfalý.

dakujem :thankyou:
Toto heslo je standardně 00000000 (8x0) :-)
vili1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 392
Registrován: 22.prosinec 2007 - 18:47

Re: pomoóóóóć input password

Příspěvek od vili1 »

nahraj tam original conax a potom nejaky mcas
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“