Reaktivacia SKYLINK

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od decik »

To není žádné tajemství, toto upozornění uvádí shitlink už dlouho. :-)
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od MarekMM »

Satik píše:Upozornění! Skylink nezaručuje funkčnost dekódovací karty Skylink v přijímačích a dekódovacích modulech bez označení Skylink READY.

Tohoto upozornění jsem si při reaktivaci nevšiml...
Skylink nezaručuje funkčnosť dekódovacej karty ani pri satelitných prijímačoch s označením Skylink Ready :cry:

Dôkazom sú satelitné prijímače ktoré boli jednoducho vyradené zo zoznamu :unknown:

Ak je niečo ráno zajac malo by byť zajacom aj večer ... no podľa technikov pracujúcich pre spoločnosť M7 to tak nie je :unknown:
Neviem ako je to potom s tou licencovanou čítačkou kariet ... keď dnes ňou je a o pár mesiacov už nie :unknown:
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od danny10 »

Karta irdeto skylink,nejetá tři roky,loni neúspěšně aktivovaná při amnestii,se rozjela v uni po druhém poslání zápisů..
jaf1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 05.květen 2014 - 8:25

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od jaf1 »

Ja som sprevádzkoval kartu s poslednými zápismi z roku 2013, ktorú som začiatkom roku nemohol sprevádzkovať. Zápisy prešli na druhý pokus.
VU+ Solo4K, OpenATV 6.0
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od havana »

:) Takže ICE karta téměř rok nepoužitá (rok bez zaplaceného SERPO), po zaplacení nešla aktivovat ani po několika refresh přes přes "rychlá pomoc skylink" - ECM pře oscam neprocházela - stav všechny ECM NOK!!! Už jsem se s tím setkal a tak pomohlo přepnutí na cccam 2.3.0 (VU+solo 4K cccam nemá - musel jsem přendat do VU+Duo2) a tam po dvou refresh karta naběhla. Po přepnutí na Oscam už ECM prochází správně...
Dříve mi taky pomáhalo aktivovat kartu v nelinuxovém přjímači.... A to ani nemusel být ani Skylink Ready.
Takže karta funkční a může jít opět na rok do šuplíku :D
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od havana »

:( Přemýšlel jsem, jestli to dát do sekce s oscamem, ale tady to bude asi přesnější. kamarádova ICE karta s více než rok propadlým SERPO - systém skylink ji neidentifikoval a nabídl kartu za poplatek 200,-kč zaregistrovat - zdařilo se, zaplacen balíček mini na rok - 1780,-kč, ale karta se zaboha živého nechce rozjet (několik refresh)... V oscamu na mém VU+Duo 4K SE je karta viditelná, se 13 zápisy, ale ECM neprochází - resp. všechny NOK :
Bez názvu.png
co se zápisů týče:
123.png
- prostě karta se nerozjede.

Pro jistotu přidávám i reader pro skylink kartu z oscamu:

Kód: Vybrat vše

[reader]
label                         = skylink_dolna
protocol                      = internal
device                        = /dev/sci0
autospeed                     = 0
caid                          = 0624
boxkey                        = A1C6F3D8B5E1F2C1
rsakey                        = 79EA25A763DA2C3E02B456A13962E60BCE63E628A2C177BE951CED96A9C6131A146F98D5867B7AE6682324FD6481913C0241F065C8D3457E54BB59B7B5DE0362
force_irdeto                  = 1
detect                        = cd
mhz                           = 450
cardmhz                       = 2700
group                         = 1
emmcache                      = 1,2,2,0 
Zkoušel jsem ji rozjet v cccam 2.3.0 na mém Vu+Duo2 - vůbec se nechytla - zdá se , že ji přijímač nevidí - hláška "žádná nebo neznámá karta"
Zkoušel jsem rozjet v Amiko micro - ten kartu vidí, ale zjevně ani zde se nerozjede. V AB Cryptobox 650 nelze poznat, zda ji vidí, ale každopádně ani zde se ani po několika refresh nerozjela.

Já vím , nabízí se možnost pokusit se ji rozjet v certifikovaném přijímači - ale bohužel, nemám nyní v blízkosti bydliště nikoho s takovým přijímačem...

Nemáte nějaký nápad???
:poklona: :thankyou:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od grund »

pokud jde o nápady: na jakejch programech to zkoušíš česká karta slovenská karta , možná tam zavolat ať ti technici něco pošlou a nebo budou chtít , kartu tam poslat ,k nim.A v modulu by se měla chytit taky.Ještě bych zkusil v CW
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od havana »

:D Děkuju grund za snahu pomoci.... Jak to tak většinou bývá, největší chyba seděla s DO na gauči ](*,) ](*,) Já se den a půl snažil rozběhnout kartu irdeto 01 v uničtečkách - až před chvílí mne napadlo se podívat, zda ta karta je ICE, jak jsem si od začátku myslel - a málem jsem upadl... Nebyla!!!! Podařilo se mi zapůjčit certifikovaný GoSAT a karta už šlape.... Už mám pro ni i využití..
Děkuju za snahu....
:poklona: :thankyou:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od grund »

je to tak a ne jinak,chybama se člověk učí,hlavně že už víš jak na to, ale stejně by to mělo na Lb2
nějak makat , ale to je jen můj odhad
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od havana »

:( Pokud je mi známo, tak oscam s lb2 a path FW umějící lb2 pro nelinux přístroje jsou dostupné jen určité skupince lidí a za úplatu... V tomto se já nepohybuju...
:poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od EnoSat »

havana píše:Já se den a půl snažil rozběhnout kartu irdeto 01 v uničtečkách - až před chvílí mne napadlo se podívat, zda ta karta je ICE, jak jsem si od začátku myslel - a málem jsem upadl... Nebyla!!!!
podla ATR vidis ze je to ciste IRDETO, ale v l2b moze byt tak isto ICE karta ako IRD karta
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od grund »

havana/teď si to semlel dokonale , v linux l2b jde a v nelinux (což jsi nezkoušel neuvedl) asi taky , když napsali software. Ale hlavně , že jsi zvítězil
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: Reaktivacia SKYLINK

Příspěvek od danny10 »

Havana..
A tohle je co?
viewtopic.php?f=165&t=78219
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“