Amiko A4 -4K

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
heropepi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 25.prosinec 2008 - 14:46

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od heropepi »

Zdravim vsetkych. Nepozna niekdo taky FW kde je funkcne webove rozhranie prijimaca na streamovanie do PC.
heropepi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 25.prosinec 2008 - 14:46

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od heropepi »

Zdravim vsetkych. Nepozna niekdo taky FW kde je funkcne webove rozhranie prijimaca na streamovanie do PC. A4K combo
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od tras »

Spark II v prehliadači Safari, nezáleží na FW .
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 02.listopad 2022 - 16:32, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
heropepi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 25.prosinec 2008 - 14:46

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od heropepi »

Dakujem pekne. Uz to ide, len neviem prepnut na celu obrazovku.
kozak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 08.prosinec 2009 - 22:40

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od kozak »

Zdravím je nějaká apka na streamovaní do androidu? odkaz v A4k na linkdroid nefunguje a spark 2 player mě nestreamuje obraz, jinak ovládaní chodí. Díky
CharlieM
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 12.leden 2018 - 7:43

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od CharlieM »

Ahoj, tak jsem také zakoupil A4 Combo. Doposud jsem měl pouze Fergusony, nejdříve Arivu 200 HD, která mi teď odešla (obraz šel trhaně, rozpadal se) a na druhé TV mám Arivu 203. Chtěl jsem koupit novou Arivu 4K Combo, ale recenze nic moc a v eshopu mi ji i vymluvil, že je na ně hodně reklamací a že je už nebudou ani nabízet. Tak jsem šel do Amiko A4 Combo. Včera přišlo, zprovoznil jsem ho a zatím plná spokojenost.

První co mi překvapilo jsou rozměry, opravdu malinké oproti Arivě ani ne poloviční. Měl jsem strach jestli na tom zvládnu rozjet Skylink ICE, přeci jen s takovýmhlr strojem nemám žádnou zkušenost a dost tápu. Mcas už tam byl instalovaný, jen jsem vsunul kartu, naladil Astru 23,5 a vše šlape perfektně.

K wifi jsem se také připojil, vyzkoušel i DVB-T a i T2 a programy jsem naladil, ale zabývatbse jimi budu až dnes.

Satelit ale funguje perfektně, přepínání rychlé, obraz pěkný, dekódování bez problému, takže zatóm spokojenost, snad to vydrží.

Ale mám první dotaz, FW je tam 22, teď mi nabízí aktualizaci na 31. Zůstanou po aktualizaci naladěné a mnou seřazené všechny programy, nebo je třeba chanel list zálohovat a pak obnovit, popřípadě jak?



Díky

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) CharlieM dne 12.leden 2018 - 10:41, celkem upraveno 3 x.
Din0
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 04.červen 2013 - 18:54

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od Din0 »

kasy píše:Autostart oscamu se zapíná u Androidu tak, že oscam spustíš, nebo třeba restartuješ a jakmile naběhne, restartuješ Amiko. Prostě vypnout a znovu zapnout, ale úplně vypnout, ne do standby. Tak funguje Android, jak jsem se dozvěděl na nějakém fóru. Ono to skutečně funguje, ale bohužel nevydrží. Po nějakém čase to musím dělat znovu. Momentálně, jak jsem psal, už to drží 14 dní, tak si držím palce, aby to vydrželo.

Mám Amiko A4 cca 9 měsíců, od té doby co jsem jej nastavil A4 jede bez problémů a nemusel jsem s OSCAMEM nic řešit. FE stahuji vždy nejnovější Betu.
Spíš mi vadí funce TIMESCHIFT kdy na disk který s fungoval s Arivou 202 bez problémů, tak zde HD kanály neuloží a když se podaří trhá se obraz, zvuk je opožděný atd, prostě TIMESCHIFT je nepoužitelný. U DVB-T to někdy jede :-)
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od tras »

kozak píše:Zdravím je nějaká apka na streamovaní do androidu? odkaz v A4k na linkdroid nefunguje a spark 2 player mě nestreamuje obraz, jinak ovládaní chodí. Díky
Spark 2 player ide perfektne. V zozname staníc máš vedľa každej stanice ... na to ťukneš vedľa požadovanej stanice a vyberieš ikonku prehávania. Je to asi hneď prvá.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
CharlieM
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 12.leden 2018 - 7:43

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od CharlieM »

Tak s aktualizací jsem si poradil, ale.narazil jsem na jiný problém

Když nahrávám ze satelitu, rád bych si pustil jiný program přes DVB-T, ale nechce mě to tam pustit, napíše že nahrává a jestli chci nahrávání ukončit.

Nevíte někdo jak na to?

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
Din0
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 04.červen 2013 - 18:54

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od Din0 »

tras píše:
kozak píše:Zdravím je nějaká apka na streamovaní do androidu? odkaz v A4k na linkdroid nefunguje a spark 2 player mě nestreamuje obraz, jinak ovládaní chodí. Díky
Spark 2 player ide perfektne. V zozname staníc máš vedľa každej stanice ... na to ťukneš vedľa požadovanej stanice a vyberieš ikonku prehávania. Je to asi hneď prvá.
U me web rozhrani likodroid na adrese http://10.0.0.96/
ale funguje to zatím jen na safari s nutnsti nainstalovaného VLC.
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od tras »

Skúste niekto v A4 prehrávanie archívov cez app Antik a Skylink. V A3 Combo nejakú dobu som v lete cez Antik pozrel niečo v archíve, dlhšiu dobu je však už tma. Ako je na tom A4?
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
CharlieM
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 12.leden 2018 - 7:43

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od CharlieM »

Ahoj, řeším teď problém s nahráváním na A4 Combo a nevím si s tím rady. Nahrávám na USB flash patriot 32GB a nahrávání se spustí, nahrává, ukončí, v apce record nahrávka je vidět, včetně správného času, ale nejde spustit, naběhne a čas je v playeru nulový, ve file manageru zas má nahrávka minimální velikost. Nevíte někdo kde je chyba?

Zkoušel jsem nahrávat i do paměti stb ale tam se mi zas nahrávky sekají, nejde obraz plynule.

FW mám nejnovější 32 a dělali mi to i na 31.

Bude problém ve flashce, nebo jinde? Máte nějakou osvědčenou která funguje spolehlivě? U Ferguson Ariva 203 mi fungovala perfektně.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
porast
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 08.leden 2010 - 14:24

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od porast »

Po aktualizacii fw na *32 nefunkčný CEC, mate ten istý problém?
CharlieM
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 12.leden 2018 - 7:43

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od CharlieM »

Tak jsem ještě testoval nahrávání a ldyž ručně spustím a ručně vypnu nahrávání, tak je nahrávka v pohodě. Pokud použiji timer nebo ručně spustím a automaticky nechám ukončit tak je nahrávka napoužitelná, má velikost pár kB. Nevím, celkem mi A4 už začíná štvát.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
Michellincz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 26.únor 2018 - 15:34

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od Michellincz »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jestli by šlo nějak nasimulovat spárování. Mám dekódovací kartu spárovanou s CA modulem Conax. Děkuji za odpověď.
kasy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 20.duben 2017 - 16:00

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od kasy »

Ahoj, mám poněkud zvláštní dotaz. Věděl by někdo, k čemu přesně slouží tlačítko "recovery" na zadní straně přístroje a jak se používá? Myslím si, že je to pro případ, že z boxu nejde signál do TV po HDMI, což je přesně to, co se nám stalo. Nějak jsme to rozchodili, tak jen pro případ, že by se to opakovalo. "Uvnitř" boxu v nastavení je možnost "uvést do továrního nastavení", tak nevím, jestli je to totéž, tedy zda to "dělá" to samé, co ono "recovery". Manuál, který je v balení, je podle mne naprosto nedostačující. Kdyby někdo věděl o lepším, podrobnějším, prosím o link. Já jsem nic nenašel. Díky.
Amiko A4 combo
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od tras »

Súži pri probléme nenabootovania.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 02.listopad 2022 - 16:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix LINK
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
kasy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 20.duben 2017 - 16:00

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od kasy »

tras: Díky za odkaz. Kdyby to bylo alespoň v angličtině, překlad Googlu z té rumunštiny je příšerný. O co jde z toho pochopím, ale obnovovat bych to podle toho nechtěl. Doufám, že to nebudu potřebovat.
Amiko A4 combo
CharlieM
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 12.leden 2018 - 7:43

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od CharlieM »

Dnes se mi konečně podařilo zprovoznit programy které jdou pouze v irdeto, jel jsem přes Mcas a tam se mi ICE karta skylinku hlásila jako cryproworks a nešli mi nově přidávané programy - seznam TV a TravelXP. Zkoušel jsem podle různých configů nastavit oscam, ale nedařilo se mi to spustit. Nikdy jsem ale oscam nepoužíval, takže je možné že jsem někde dělal chybu. Dnes se mi však podařilo oscam rozjet v irdeto a zatím vše šlape jak má. Tak mi A4 dělá zas o kousek větší radost. Ale pořád mi nejde nahrávání, tak snad i to někdy zprovozním.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
michalnet
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 15.březen 2013 - 16:32

Re: Amiko A4 -4K

Příspěvek od michalnet »

mě nejde seznam hd travel xp cartoon network nevíte proč taky přes sharing jde to nějak nastavit nebo to musí oni díky
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“