Amiko mini combo extra hd se scartem

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
kanon69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 07.prosinec 2009 - 0:17

Amiko mini combo extra hd se scartem

Příspěvek od kanon69 »

Dobrý den mám problém s tím to hd strojem setkal se s tím už někdo?
popis závady

Po naladění pozemního dvb-t2 vysílání a naladění satelitní služby skylink na tomto přijimači dochází přiladění pozemního vysílání a pak ještě při přepnutí z pozemního vysílání dvb t2 na čt hd od skylinku ke kostičkování a zamrzání obrazu na satelitním vysílání z transporderu 12344 h,na jiných to nedělá, po vypnutí do standby režimu a zpětném zapnutí na satelitní programy čt hd obraz je v pořádku po opětovném přepnutí na pozemní vysílání a zpět na satelitní vysílání na čt hd znovu rozpad obrazu a kostičkování obrazu ,po vypnutí a znovuzapnutí přijimače na satelit opět ok.Je to problém řešený na dvou stejných přístrojích a na třech různých místech s parabolami a všude stejná závada.

Díky všem za poznatky
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: Amiko mini combo extra hd se scartem

Příspěvek od hlustvisihak »

ještě zkus tři různe softy !!!
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko mini combo extra hd se scartem

Příspěvek od peter54 »

Staci jeden soft ale bez emu v nazve.
Kontakt v profile cez www.
cooper55
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 11.říjen 2019 - 22:01

Re: Amiko mini combo extra hd se scartem

Příspěvek od cooper55 »

Ahojte, Prosim vas kde najdem nejaky starsi FW na Amiko mini combo Extra so SCARTom? Momentalne mam v nom nahraty tento FW 1.0.57_mcas a robi mi to taky problem ze pri nastaveni favoritnych kanalov a nasledne po ich prepinani mi skoci naspat na vsetky satelity a stale takto dookola... Neviem aky v nom bol predtym FW ci to bola 1.0.46 alebo 1.0.35... Tak jedno z toho by som potreboval. Dakujem pekne za pomoc.
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Amiko mini combo extra hd se scartem

Příspěvek od mmiriboy »

No, tento typ stb som vlastnil aj ja a keď ma postretol obdobný problém popisovaný nickom "kanon69" tak som ho jednoducho reklamoval u predajcu. A ten vyhodnotil toto stb ako vadný kus a vymenil mi ho za iný - novší z cinch výstupmi. A od vtedy mám pokoj, tie scart modely boli zrejme hw chybové!
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“