windows update jde ve w.10 vypnout.

Odkazy, které se můžou hodit...

Moderátor: Steiner

Odpovědět
lubosbrod
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: 11.červenec 2010 - 9:59
satelitni prijimac: Golden M.Unibox 9080
Bydliště: Havlíčkův Brod Vysočany
Kontaktovat uživatele:

windows update jde ve w.10 vypnout.

Příspěvek od lubosbrod »

Windows update jde ve windows vypnout programem WUMGR z Stahuj.cz Program jsem vyzkoušel na dvou pc.s w10.a je to paráda.Musí se vypnout štíty a ochrany v antiviru.Já používám COMODO security premium pro windows 10 Původní antivir nebude aktualizovaný kvůli update které je vyplé.Bezpečnostní záplaty programů mi zajistí Advanced system care.Už se nenahraje do pc aktualizace funkcí což je půlroční aktualizace dalšího vydání Windows 10 a neodladěných chyb a problémů. Comodo antivirus má všechny ochrany a je absolutně zadarmo .Doporučuji nahrát verzi Comodo pro w.10. WUMGR je windows update manažer .Doporučuji všem kterým došla trpělivost s Microsoftem. :Yahoo!: :smoke:
Golden Media Unibox 9080 softwer 1.5.12. Lemontre originál- nebo 1.4.34 sp .Parabola 110cm .Motor Digipower.Konvertor Golden Interstár.Golden Media Unibox Triplex. Enigma Open Pli ARP.
Mila_s
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: 13.březen 2017 - 18:45
satelitni prijimac: VU+ Solo 4k

Re: windows update jde ve w.10 vypnout.

Příspěvek od Mila_s »

Advanced system care mi způsobil dost problémů; např.: jakmile jsem odpojil USB disk, už se nepřipojil (reboot nutný).

Vypnutí/odložení aktualiziací Win10 Home jde i jinak, něco jsem o tom nedávno četl, nevím kde ...
VU+ Solo 4k, OpenPLi 7, OSCAM, Skylink karta (v UNI čtečce jako Irdeto), Flexi 10.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: windows update jde ve w.10 vypnout.

Příspěvek od Timeshock »

a proč přes nějaký soft když to jde třeba přes msconfig služby a odškrtnout windows update .......
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Odpovědět

Zpět na „Užitečné odkazy“