Skylink ICE karta

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

emge
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 23.leden 2009 - 20:58

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od emge »

feri píše:Ano, presne tak, su to len doplnkove druhotriedne sluzby.. vid signal na tp s orangesport 2, 3, kde je nutna parabola min 90...
Doplnkové neznamená druhotriedne. Práva pre Orangesport je práve to, čo Skylink ponúknuť nevie. A kto chce Orangesport, ten si výmenu paraboly ochotne zaplatí.
feri píše:Naviac Orange, aj Antik su spolocnosti, ktorym ide o zisk a ak budu ich sat sluzby dlhodobo stratove, nebudu do sveta platit tp, prava za vysielanie tv, sportovych prenosov atd.
Orange aj Antik sú ziskové firmy. Firmu vždy zaujímajú celkové výnosy a celkové náklady. Často je lepšie na nejakej čiastkovej službe zarobiť menej, ako potom platiť reklamu, či "akcie" typu Skylink na 1 euro.
Tržby Antiku stúpajú, do zisku sa premietajú investície:
https://www.finstat.sk/36191400
uClan Ustym 4K COMBO OTT, HD-Box 9105+, iNEOS ZX4, motor DG-380
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od dlhe_pole »

emge píše: Orange aj Antik sú ziskové firmy. Firmu vždy zaujímajú celkové výnosy a celkové náklady. Často je lepšie na nejakej čiastkovej službe zarobiť menej, ako potom platiť reklamu, či "akcie" typu Skylink na 1 euro.
Tržby Antiku stúpajú, do zisku sa premietajú investície:
https://www.finstat.sk/36191400
a ty si mi kery kujebacek z antiku ?
je pekne ze si sem pastol ich vynosy, kazdopadne to su vynosy z internetovych sluzieb kde na zapadlom vychodze z jednu wifi antenku z kopca pokryju 3/4 vychodoslovenskej niziny s desattisicmi ludi.. cez satelit su dlhodobo stratový, preto aj stopli prechod na 4W, pretoze by si to museli sami cvakat.. takto sa u TAG-u delia :3 a sem tam aj deleno 4 s ostatnými firmami (Orange,Msat,VIP,DigiAlb)
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od vensan »

No na pripadnom odpojeni caid 0D96 a zavedenie uniblocku si Antik urcite len polepsi problem tam vidim v absentujucej ceskej regionalizacii ktoru konkurencia nepriamo umoznuje kedze poskytuje sluzby pre obe krajiny.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
emge
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 23.leden 2009 - 20:58

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od emge »

dlhe_pole píše:a ty si mi kery kujebacek z antiku ?
Podľa seba súdiš iných? Ja nemám s Antikom nič spoločné, len porovnávam služby a vyvraciam bludy o "stratách" a absurdné prirovnávanie ku Flixu.
dlhe_pole píše:...kazdopadne to su vynosy z internetovych sluzieb...
Však o tom som písal na predchádzajúcej strane. Čomu nerozumieš na výraze "hlavná činnosť"?
Keď konkurencia ponúka televíziu a telefonovanie (triple play...), tak to potrebujú aj oni. A keď tržby a zisky stúpajú, tak to asi má prínos.
Kecy o jednej anténke si nechaj pre seberovných.
uClan Ustym 4K COMBO OTT, HD-Box 9105+, iNEOS ZX4, motor DG-380
feri
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 08.červen 2006 - 7:46

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od feri »

Emge
Kazdy ma na vec svoj nazor a my ti ten tvoj neberieme, skus sa ale na vec pozriet ako majitel Orange alebo majitel Atiksat a je viac nez iste, ze ani ty by si svoje prachy neinvestoval do sluzby, ktora je dlhodobo stratova, ak by si mal moznost tie € investovat do inych sluzieb, ktore su ziskove.
V sat je cz sk trh preplneny a tu sa uz akykolvek novy operator tazko presadi, teda ak je ponuka kanalov nemastna, neslana a neprinesie v porovnani s ostanymi nic nove.
Orange premarnil svoju sancu zaujat.. vysielat cele dni logo na orange sport 2, 3, 4 je fakt mimo toho co chcu ludia 24 hodin pozerat, no a Antiksat ziadny kanal s vyhradnymi pravami nema
emge
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 23.leden 2009 - 20:58

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od emge »

feri píše:Kazdy ma na vec svoj nazor a my ti ten tvoj neberieme, skus sa ale na vec pozriet ako majitel Orange alebo majitel Atiksat a je viac nez iste, ze ani ty by si svoje prachy neinvestoval do sluzby, ktora je dlhodobo stratova, ak by si mal moznost tie € investovat do inych sluzieb, ktore su ziskove.
Ja neviem, či je služba sama o sebe stratová. Ty si si tým istý?
Veľa podnikateľských subjektov robí činnosti, ktoré sú neziskové (stratové po započítaní napr. mzdových nákladov). Ale práve vďaka tým činnostiam má iné činnosti ziskové. Bez tých "stratových" by mal nižší podiel na trhu a dosahoval by celkovo nižší zisk, takže tie "stratové" činnosti vytvárajú zisk nepriamo prostredníctvo iných činností.
Napr. mobilný operátor Ti predá mobil so "stratou" za 1 euro. Samotný predaj mobilov je pre neho stratový, ale vďaka nemu dosahuje vyššie zisky v hlasových službách.
Aj Skylink za 1 euro je stratový. Ale asi má pre Skylink prínos, inak by to nerobil.
Proste to musíš hodnotiť komplexne a porovnať celkové výnosy a náklady. Ak niečo je skutočne stratové, prvým riešením je upraviť cenu, alebo náklady.

Pôvodná téma bola ale o inom:
marecek29 píše:To bych moc neveril. Kdyz Digi vyradilo emu tak Skylink nestihal dodavat karty.Az skylink vyradi uni tak se bude radovat zase nekdo jinej.Doba je dal a sat prijem na ustupu.
A ako som už napísal, mám na to rovnaký názor.
Antiksat je jednou z reálnych alternatív. Porovnávať ho s Flixom je nezmysel. Projektu predplatených kariet s "dobre" známym tímom z CSlinku som nedával perspektívu.
uClan Ustym 4K COMBO OTT, HD-Box 9105+, iNEOS ZX4, motor DG-380
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od peter54 »

Antik uz poskytuje televíziu aj internet dosť dlho a vďaka rozumnej cene a kvalitným službám nieje problém odpustiť potrebu malinko vacsej anteny.
Jediny nedostatok antiku je absencia cz ponuky.

Prepnutie skylinku na tzv vyššie zabezpečenie narobí nepríjemnosti jedine riadne platiacim zakaznikom.
Ukrajinec aj nadalej bude predavat c-line za par šupov.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od Spacer »

dlhe_pole píše:
emge píše: Orange aj Antik sú ziskové firmy. Firmu vždy zaujímajú celkové výnosy a celkové náklady. Často je lepšie na nejakej čiastkovej službe zarobiť menej, ako potom platiť reklamu, či "akcie" typu Skylink na 1 euro.
Tržby Antiku stúpajú, do zisku sa premietajú investície:
https://www.finstat.sk/36191400
a ty si mi kery kujebacek z antiku ?
je pekne ze si sem pastol ich vynosy, kazdopadne to su vynosy z internetovych sluzieb kde na zapadlom vychodze z jednu wifi antenku z kopca pokryju 3/4 vychodoslovenskej niziny s desattisicmi ludi.. cez satelit su dlhodobo stratový, preto aj stopli prechod na 4W, pretoze by si to museli sami cvakat.. takto sa u TAG-u delia :3 a sem tam aj deleno 4 s ostatnými firmami (Orange,Msat,VIP,DigiAlb)
Antik na východe v Ťahanovciach robil optiku 1Gbit, keď sa tu provideri ako je Telekom hrali s prístupom na internet cez DSL a vrcholom ich pokroku bolo zavádzanie ISDN! Dnes sú už s optikou aj v Bratislave- staré mesto.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
kinggpin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 11.prosinec 2016 - 16:27
satelitni prijimac: VU +ZERO

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od kinggpin »

Nazdar,
Mám kartu ice irdeto servisný poplatok som mal platný do 28.12.2019 , ktorý som si predĺžil až 04.01.2020 a rovno na 2 roky. Poslal som autorizačný zápis na kartu .
Zápis som posielal aj viac krát počas nastavenia aj cez zákaznícku zónu , cez sms , cez infolinku Skylinku.
Programy ktoré mi idú Tv8 HD , TV lux , Noe tv , relax , čt 24 , šláger , šláger 2 , óčko , óčko star.
Keď prepnem na ostatné programy je tam čierny obraz sila signálu je na Jednotke 72 % , na Markíze 99 %, dajto 68 %.
Mám box Vu Zero 4K a kartu ICE iredeto 42XX XXXX XXX.
Ked vložím inú kartu Skylink všetky programy mi fungujú.
Už si neviem rady, poradte mi.
v77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 25.srpen 2013 - 11:04

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od v77 »

Asi dorazil "bonus" UNIblock na kartu ....
SG2100A Moteck® + Gibertini 100 SE
kinggpin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 11.prosinec 2016 - 16:27
satelitni prijimac: VU +ZERO

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od kinggpin »

v77 píše:Asi dorazil "bonus" UNIblock na kartu ....
A čo to znamená pre mňa ako laického užívaťeľa ?
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od EnoSat »

Kupa MODULU ci boxu s podporou M7 alebo nervy na zakaznickej linke aby M7-ICE vratili spet na ICE
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
kinggpin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 11.prosinec 2016 - 16:27
satelitni prijimac: VU +ZERO

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od kinggpin »

EnoSat píše:Kupa MODULU ci boxu s podporou M7 alebo nervy na zakaznickej linke aby M7-ICE vratili spet na ICE
tento modul mi bude fungovat s Vu zero 4k a irdero skylink ? https://satelity.ellano.sk/ca-modul-mas ... 37347.html
jjara
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 07.červen 2009 - 21:08
satelitni prijimac: Xtrend 8000,Octagon 8008Combo,
Bydliště: Pod Javorinú

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od jjara »

Měl by,ale já jsem měl s těmito dvěma modulama problém a místo Mascomu jsem dal modul Smit.
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od Spacer »

No hlavne je najprv zistiť, či tie zápisy dorazili na kartu a či sa na ňu vlastne zapísali, ako hneď strašiť unishitom. A ešte by ma zaujímalo, či máš na webe ku tej karte uvedený nejaký konkrétny prijímač. :wink:
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
kinggpin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 11.prosinec 2016 - 16:27
satelitni prijimac: VU +ZERO

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od kinggpin »

Spacer píše:No hlavne je najprv zistiť, či tie zápisy dorazili na kartu a či sa na ňu vlastne zapísali, ako hneď strašiť unishitom. A ešte by ma zaujímalo, či máš na webe ku tej karte uvedený nejaký konkrétny prijímač. :wink:

keď som volal s operátorom n ainfo linke sa ma pital tak som uviedol vu zero a zaznamenal to pri kartu , ako zistím či zápisi dorazili na kartu
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od Spacer »

Cez oscam, cccam.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
v77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 25.srpen 2013 - 11:04

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od v77 »

... strašiť unishitom .....

Po reaktivaci je UNIblock pravidlo. :D
SG2100A Moteck® + Gibertini 100 SE
kinggpin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 11.prosinec 2016 - 16:27
satelitni prijimac: VU +ZERO

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od kinggpin »

Spacer píše:Cez oscam, cccam.

pisal som ti ss
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Skylink ICE karta

Příspěvek od Spacer »

v77 píše:... strašiť unishitom .....

Po reaktivaci je UNIblock pravidlo. :D

Ale on nerobil reaktiváciu. Do minulého mesiaca mal základ, reaktivácia sa robí po roku bez zaplatenia čohokoľvek.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“