EVO EZTV

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

joe6pack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: 30.prosinec 2008 - 1:07

EVO EZTV

Příspěvek od joe6pack »

kratko som testol tohto, asi najlacnejsieho skrcka na trhu:
- startuje velmi rychlo
- fastscan neni
- 0624, ktora bezne ide v uni citackach nejde ani v najnovsom softe - CA hlasi invalid
- 0d96 ide - otazne su zapisy
- obraz sa da - no v difolte mi pripada prilis pastelovy
- sk dakritika EPG - hroza
- prepinanie kanalov je rychlejsie nez v impulze, ci micru
- wifi s rt5370 sa zda bezproblemove
- konfiguracia serveru isla iba cez upgrade z cccam.cfg - potom sa dal editovat aj dialkovym, predtym nie - zdielacka frci ako gula

na chalupu ako dalsi prijimac bude pasovat ako rit na serbel :)
imi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 23.červen 2006 - 23:02

Re: EVO EZTV

Příspěvek od imi »

Mam ho tiez, wifi bez problemov ide. 8899 spristupni editaciu klienta, zatial ide cccam. Mozte prilozit cfg?
Vdaka
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: EVO EZTV

Příspěvek od jozef58 »

Nesuhlasim je to klon starsat sr 3090hd prijmac ma rozne protokoli a obsahuje H.SHA RE a da sa aktivovat
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: EVO EZTV

Příspěvek od vensan »

Skusal som ho ako kienta cez cccam no pri vlozenej karte ako poistke sa vzdy po chvilke sekol po odpojeni lan kabla uz s ICE karty slapal normalne co je dost mrzute a tiez programy na druzici po usporiadani sa ulozili abecedne nemal som cas na dlhsie laborovanie no nezda sa mi to.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
joe6pack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: 30.prosinec 2008 - 1:07

Re: EVO EZTV

Příspěvek od joe6pack »

s tym settingom je to tragedia - hlavne teraz, ked sa predvadza shitlink...
staci vliezt do upravy kanalov a poradie kanalov je tatam (zdanlivo zoradene podla abecedy - v skutocnosti ich triedi abecedne v blokoch podla transponderov - proste totalny cihos).
tych bugov tam je neurekom - napr. staci urobit zalohu cez DB upgrade a zmizne signal...
prva pomoc je jednoducha: restart prijimaca - pokial neboli robene ziadne zmeny v uprave kanalov, tak sa vrati povodne poradie; po zalohe sa objavi aj signal :)
takze pokial nebude slusnejsi FW, tak treba robit setting na jeden sup...
dnesny triedeny setting SK na 23,5 je v prilohe - rozbal na usb a v menu prijimaca: nastavenie-aktualizacia-DB Upgrade - OK, vybrat subor na USB, OK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: EVO EZTV

Příspěvek od jozef58 »

Tato masinka vypada nenapadne kdo to nepozna ale po nahrati urcitych clone fimware mate neskutocne moznosti proste sa zmeni cely box a na kazdom neoficialnom fymware mate cely skylink upc digi a ine zadarmo na fimware od truman sunplus s je ponuka aktivovana na 1000 dni kdo neskusa a nelaboruje tak si mysli ze je to sik pristroj to sa tyka aj prijmacov ab cryptobox ktore bezia na fimware icone hd tam mate plnohodnotne g-share 3 len pre info
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: EVO EZTV

Příspěvek od efendy55 »

borci je nejaká možnosť toto čudo pripojiť na server v cccame alebo newccame ? #-o :thankyou:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: EVO EZTV

Příspěvek od efendy55 »

ach jo ...... ](*,) totálny črep ..... :o zlatý AB-CRYPTOBOX a boxy s E2 ... :smoke: skúšal som asi 5-soft. a v ani v jednom som neprišiel na to aby to prehralo AC3 cez HDMI do TV so satelitu napr. s HBO-HD atd..... .... [-o< je nejaká možnosť v tomto zázraku zapnúť AC3 ??? #-o
Všetko 4K
skskyper2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 19.březen 2011 - 12:45

Re: EVO EZTV

Příspěvek od skskyper2 »

@efendy55
Tu mas moznosti ako pripojit tento prijimac na rozne servery :
MENU > Plug-in > Start OSD (červené tlač.) > Klientské nastavení (OK) > 1-16 serverov (žlté tlač. - Editovat)
Emulator >
Cccamd
Nascamd
Deltacamd
Spidercamd
Spidercamc
Avatarcamd
Xcamd
mgcamd
ishare
HomeCamd3 (sat reshare)
Skycamd
gscamd
anacondacamd
camd35cs378x
samprocamd
safaricamd
NewCamd
HomeCamd
HomeCamd2

Myslim, ze ti bude stacit Cccamd a NewCamd.
skskyper2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 19.březen 2011 - 12:45

Re: EVO EZTV

Příspěvek od skskyper2 »

Ja som skusal SW 1.2.08 s pluginom HSCAMD.bin
https://www.sat-support.tv/?a=downloads&dir=181

Ako najlacnejsi prijimac "na chatu", kde nie je internetove pripojenie, tak je mozne sa pripojit aj pomocou 3G modemu priamo pripojeneho do USB portu. Vyskusal som HUAWEI E220 HSDPA modem a HUAWEI E1752 HSPA USB Stick, ktore fungovali bez problemov.

Sietove moznosti pripojenia su nasledovne :
MENU > NASTAVENÍ SYSTÉMU > Nastavení sítě > Typ připojení :
LAN kabelem
Bezdrátově Wi-Fi síť
3G Síť
GPRS Network

Neviem co je Burger TV, chce to "vstupní aktivní kód"
Nenasiel som ziaden klon SW, poradí niekto, ktorý a kde je mozne stiahnut ?
skskyper2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 19.březen 2011 - 12:45

Re: EVO EZTV

Příspěvek od skskyper2 »

Funguje aj RTVS karta irdeto 1029* vlozena cipom hore.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: EVO EZTV

Příspěvek od efendy55 »

vdaka borci ... už som to všetko nastavil a ide ako klient na oscam server bez problémov .... :ROFL:
len za boha som neprišiel na to ako ten bazmek donútiť aby išlo audio jazyk pred DD ... to som v menu nastavil ,ale tento bazmek má len preferovanie jazyka česky a + všetko možné ale slovenčina tam nie je . takže nastáva problém napr. na RTVS kde idú súčasne dve audio stopy DD a slovenčina a samozrejme prepne do DD kedže česky to neponúka .. skúšal som hádam všetky možné kombinácie v nasteveniach audio a v menu jazyka ,ale bud som nekápnul na správnu kombináciu , alebo to nefunguje . ale pokial na RTVS ide len jedna audio stopa tak preferuje samozrejme jazyk . :good: skúšal som všetko nastaviť , uložilo si to a dal som tvrdý reštart a opäť šiahal na DD . je v tom nejaký fígel ???? #-o porovnával som to s amikom .... ved menu je podobneé aj všatky položky ako v EVO ale tu to nezaberá ... na amiko s tým problém nie je .... :thankyou: :poklona:
Všetko 4K
skskyper2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 19.březen 2011 - 12:45

Re: EVO EZTV

Příspěvek od skskyper2 »

Podla tohto videa :
https://www.youtube.com/watch?v=Q-ZDjTPFYBw
existuju aj ine FW. Ak zistis aky klon AMIKO prijimaca alebo ineho prijimaca to je, tak potom bude v softveri mozno aj slovencina, pripadne aj hry a Vanilla ako vo videu.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: EVO EZTV

Příspěvek od barack »

Do ezotv nedas fw pre Amiko,ezo bezi pod procesorom Sunplus.Slovenčinu zrejme tiež nema v novšich fw kedže je stb určeny pre ruský trh-ten server vanilla ide iba pod tym určitym fw čo je na sat-suporte.treba to skusiť spustit ale zrejme je služba expirovana,,funkčne to byva v prve 6-mesiace po kupe ako promo,,,
marekdoci
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 27.březen 2015 - 0:25

Re: EVO EZTV

Příspěvek od marekdoci »

zdravim ,viete mi niekto poradit preco mi nejde na kanaloch HBO (7112) a ana Filmbox (6720) zvuk?
mam tam ver.1.2.08
skskyper2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 19.březen 2011 - 12:45

Fixed "NO Video" Problem

Příspěvek od skskyper2 »

Ak vam funguje zvuk a nezobrayuje ziaden obraz na prijimacoch EVO EZTV LAN, tak musite urobit upgrade FW na verziu 1.2.10 z 2.1.2019, ktoru najdete tu :
https://www.sat-support.tv/?a=downloads&dir=181
sanyoaa
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 05.září 2015 - 20:43

Re: EVO EZTV

Příspěvek od sanyoaa »

Po nainštalovaní FW na verziu 1.2.10mcas nepozná karty ICE skylink ani freesat
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: EVO EZTV

Příspěvek od vensan »

toto som presne riesil u jedneho uzivatela minuli rok zvuk isiel obraz nie tak som prehral firmware no este predosle kedze ta oprava este nebola vonku no zaujimave ze odvtedy sa neozval takze mu to funguje no dobre vediet ak sa problem zopakuje.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: EVO EZTV

Příspěvek od vensan »

Tak doslo aj na dotycneho za mojej dialkovej asistencie prehral posledny software obraz v poriadku no nejde mu ziadna zvukova stopa na 23.5E Discovery Showcase snazil som ho zanavigovat no podla jeho tvrdeni skusal vsetky moznosti so zvukom ktore prijimac ponuka no bez vysledku tiez tvrdi ze v predoslom firmware zvuk isiel moze to niekto otestovat.

Dali sme tam ten z EMU karty skylink ICE a RTVS co mal moznost odskusat bez problemov.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
RAMSES
Odborník
Odborník
Příspěvky: 353
Registrován: 07.únor 2010 - 23:22
Bydliště: "CzechoSlovak SAT fóra"

Re: EVO EZTV

Příspěvek od RAMSES »

vensan píše:Tak doslo aj na dotycneho za mojej dialkovej asistencie prehral posledny software obraz v poriadku no nejde mu ziadna zvukova stopa na 23.5E Discovery Showcase snazil som ho zanavigovat no podla jeho tvrdeni skusal vsetky moznosti so zvukom ktore prijimac ponuka no bez vysledku tiez tvrdi ze v predoslom firmware zvuk isiel moze to niekto otestovat.

Dali sme tam ten z EMU karty skylink ICE a RTVS co mal moznost odskusat bez problemov.
Ako dopadol ten problem so zvukom ?? Mám ten istý problem , akurát na inej stanici M4 HD .
satmont.online
Home site * s u p p o r t s a t *
VU+
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“