ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od misanov »

Vážení přátelé ArchivCZSK,

přestěhovali jsme se do nového repozitáře organizace https://github.com/archivczsk. Zkoušejte, stahujte, upgradujte a hlaste chyby buď na github nebo na e-mail, který je uvedený v záložce Podpořte nás. Sem můžete taky. Poznatky pak po vyřešení budeme doplňovat do tohoto prvního příspěvku.

Aktuální verzi stahujte odsud:

Kód: Vybrat vše

https://github.com/archivczsk/archivczsk/releases
Poznatky:
- v Mall.TV se někdy nespustí pořad, zkuste z něho vyskočit a vrátit se znovu, dokud se vám nezobrazí různé kvality streamu, je to problém na straně mall.tv, je to vidět i u nich na webu
- ano, v archivu jsou dvě verze SC a SCC
- SC už neumí přímo WS, výsledkem filmu je vyhledávání na WS
- v SCC může být problém s přihlášením, zkontrolujte nastavení, případně resetujte heslo na stránkách WS (problém starých tokenů) a odhlašte se všude
- obsah SCC je třeba řešit na http://www.streamcinema.cz, my nic přidávat fakt nebudeme, my jim jen poskytujeme prostor pro jejich doplněk
- chyby načítání dat v doplňku SCC je třeba také řešit na jejich foru, logicky my nic s jejich serverem neuděláme, než se zeptáte, zkuste nejdřív zapřemýšlet na koho se obrátit
- v rootu boxu může zůstat adresář CONTROL po instalaci, lze normálně smazat
- někomu se nezobrazují plakáty u SCC, je to většinou dané pomalým načítáním ze serveru
- pořadí doplňků v archivu lze nastavit číslem v nastavení daného doplňku, nicméně pracujeme na možnosti dělat to pohybem (move on)
- veškeré nastavení pluginů je v /etc/enigma2/settings (lze opatrně měnit, nejdříve však spustit "init 4" a po změně "init 3", bez uvozovek samo)
- u iVysílání se občas stane, že vypadne na pár sekund či minut, je to chyba na webu, není třeba to tu řešit, stačí zkusit za chvilku
- pokud se někdy video zrychluje (např. O2TV živě) nebo špatně přehrává, je dobré zkusit nainstalovat do přijímače plugin ServiceApp (systémový plugin), který obsahuje přehrávač Exteplayer (umí hls streamy, atd.), lze ho nastavit v Nastavení/Přizpůsobení a vzhled/ServiceApp, vybrat exteplayer3, restartovat a zkusit jestli to pomohlo
- pokud nějaký doplněk vyžaduje přihlašovací údaje, vložíte je následovně: na hlavní stránce archivu vejdete do Manažera (červené tlačítko), přejdete na daný doplněk, stisknete OK, vyberete Nastavení, najdete položky přihlášení, vyplníte je a uložíte (zelené tlačítko)

Žádosti:
- opticky označit již shlédnuté soubory
- do většiny doplňků doplnit "Obecné" - "Kvalita videa - Nejlepší, Nejhorší, atd.", aby se pořady rovnou spouštěly v nastavené kvalitě
- Tipsport - live přenosy
- SCC trakt.tv
- Skylink a Horizon Go nebude kvůli DRM, pokud máte lepší stroj, můžete použít doplněk v KODI

Pokud zde vidíte nějakou změnu v doplňku a nemáte ho u sebe v boxu aktualizovaný, pak se podívejte do Nastavení jestli tam máte zapnutou kontrolu aktualizací jak archivu, tak i doplňků. Pokud ano, zkuste ještě restartovat box (stačí i restart Enigmy). Poté by se vám měla nabídnout aktualizace. Aktuálně pracujeme na novém způsobu aktualizace.

Tento první příspěvek budu vždy aktualizovat podle dané situace (nové poznatky, chyby, změny), takže to tu sledujte než se budete ptát.

Pokud máte nějaký problém, chybu archivu, apod. posílejte vždy do příspěvku i log zabalený jako přílohu nebo alespoň zkopírujte konec logu s danou chybou plus něco navíc z historie. Log by měl být na /tmp/archivCZSK.log. Pokud se restartuje Enigma, pak crashlog, měl by být v /home/root/logs. A popište jak k chybě došlo. Při jaké činnosti. Bez toho vám fakt nikdo nepomůže.

Příspěvky, které budou vyřešené, či budou nesmyslné a zbytečné, budu postupně mazat.

Pokud chcete podpořit vývoj archivCZSK, můžete tak učinit dle informací v záložce pod zeleným tlačítkem [Podpořte nás] při spuštění pluginu. Děkujeme!

Děkuji společnosti Sapro s.r.o. za poskytnutí přijímače na testování mé práce!
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK mx3L+misanov-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Jo, optimalizoval jsem to, páč mám stařičký pomalý box a bylo to neúnosné, proto jsem to také prakticky začal pro sebe dělat
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Tak tak, ve v1.3.2 jsem opravil tu klávesnici, aby vám tam neházela ty mezery a pipe na konci. Tak si po update uložte správně jméno a heslo, uložit zeleným. Zkontrolujte vizuálně jestli to je už fakt dobře. A pokud vám to ani potom nepůjde, tak resetujte heslo na stránkách ws, nejlépe tam i odpojte všechna připojená zařízení. Pak už to musí být jen chyba na serveru.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

1801 píše:
jancii píše:Po kazdej aktualizacii sa mi stahuje Youtube ale nikde ho nevidim
u mě to samé, co je to s tím Youtube?
Youtube downloader je pro doplňky jako Jak se to dělá, Videacesky, apod. V systému není vidět, jen v repozitáři. V příštím update by se měl instalovat jen pokud tam již nebude nainstalován, nyní se před update archivu vše maže.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Pánové, jak by se vám líbilo upravené staré SC na vyhledávání? Tedy normálně si tam nejdete film a při jeho spuštění vám to nabídne výsledek vyhledávání jako je v Souborech Online a vy si vyberete jaký soubor spustit, případně si ještě můžete upravit vyhledávání v editoru. :) Upravil jsem si to, protože mi vadí, že plno věcí na SC2 zatím nejde a člověk čas od času potřebuje nějaké odreagování. Seriály jsou zatím problém, ale po ruční úpravě hledání to většinou projde. Když třeba chcete Tlapkovou patrolu, tak hledá PAW patrol, stačí změnit na Tlapkova patrola.

A pokud byste chtěli tedy i to SC2 bez přihlášení, jak furt s tím všichni otravují i v SZ, tak jsem to také opravil a lze ho nyní provozovat bez WS účtu.

Tak nevím jestli to tedy tyhle změny zveřejnit, aby to "někdo" nezablokoval a já měl smůlu 8)
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Po několika dnech usilovné práce a pádů serveru je venku SC2 2.0.0 BETA. Můžete updatovat stroje.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Oprava vnořených titulků, že mi to ale dalo :shock: , máte to mít, viz. první příspěvek. Restartujte stroje a aktualizujte na v1.3.3.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

A pro jistotu si nainstalujte poslední verzi subssupportu, viz. https://github.com/mx3L/subssupport/releases kdyby vám to náhodou nešlo.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Vyrobil jsem nový doplněk Sledování O2TV podle waladirovi verze pro KODI. Restartujte boxy a otestujte. Jede to pěkně ;)
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Sledování O2TV v1.4.3 (2020-05-25)
- oprava chyby dnu v tydnu pri ceskem rozhrani
- oprava chybejicich prihlasovacich udaju
- pridano do kontextoveho menu pridavani a mazani nahravek
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Pánové, byl bych rád, kdybyste problémy obsahu SC2 řešili na fóru tomu určeném forum.sc2.zone. Případně si tu založte jiné téma. Stejně tak obsah SC či WS. Tady s tím nikdo nic neudělá. To že jsem k tomu udělal doplněk do archivu pro E2 je něco jiného. Pokud vám doplněk nefunguje, můžeme to tu řešit. V týdnu až budu mít čas to tu promažu a hodím do prvního příspěvku nějaký nový jasný faq a co je vyřešeno či jak to řešit. Díky za pochopení.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: RE: Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

skylie píše:Zdravim,

nedal by sa pridat do archivSKCZ plugin pre webshare? https://github.com/cache-sk/plugin.video.yawsp
Myslím, že funkční Soubory Online stačí, ne?
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: RE: Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

1801 píše:u mě taky MallTV nejde, v Premium verzi MallTV jde
Che, tak mi to nedalo a zkusil jsem více věcí, nevím co vám přesně nejde, ale stalo se mi párkrát, že se nezobrazily kvality (takové ty odkazy s 1080p, 720p, atd.), ale jen video (jeden odkaz), které nešlo, vyskočil jsem z toho a znovu dovnitř a už tam kvality byly, a šlo spustit, to je ono? Zjistil jsem, že jim vypadává web, páč na webu to totiž taky někdy píše Video se za chvíli spustí a trvá to.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Jen rychlé info kvůli sc2, měla ještě týden běžet beta, ale nějak jim to žere ram, tak ji prostě vypnuli, nevím kolik budu mít času se tomu věnovat, ale zkusím udělat nějakou rychlou jednoduchou první verzi, možná ještě dnes večer, pak bych to dodělal příští týden.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Můžete zkusit aktualizovat novou verzi SC2 (po restartu boxu by se měla nabídnout), nemám u sebe box, tak odzkoušeno jen v Dockeru. Snad ty moje cca 4h práce k něčemu byly. Případné opravy apod. příští týden. Uf.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Hodně lidí mi píše, že jim od 8.6. nejde Stream TV. Ano, oni ho vypnuli a už jede pouze na Televize Seznam. Mám to rozpracované, tak vám to hodím do archivu a starý Stream smažu. Doufám, že vás to potěší, alespoň dočasná verze, kterou mám připravenou. Kdo to používá, tak do hodiny může iniciovat aktualizaci (restart boxu).
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Právě vyšla nová verze SC2 v2.1.2. Můžete aktualizovat. Hodně změn. Více v changelogu.

Pokud vám nejde SC2, chyba načítání dat ze serveru, tak logicky bude chyba na serveru, pokud vás SC2 zajímá, připojte se na web sc2.zone a tam se ptejte a čtěte co se děje. Server měl výpadek. Tady to nikdo řešit nebude, max vám napíše to samé co já.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

rempo píše:Nevím , zda jsem tento dotaz patří v E2 Octagon 8008 ATV6,4- SC2 ve složce Studio není složka NETFLIX.(nebo je umístěna jinde)
Složka Netflix. je pod Stream Cinema.
Dále bych se chtěl zeptat pokud jsem registrovaný na Ulož to a Fastshare a zadal jsem hesla v SC2 pro tyto úložiště, tak to nelze stahovat.Stahovat lze z Webshare. Nebo se mýlím. Děkuji za případnou odpověď.
Ano, sem to nepatří, obsah SC2 je třeba řešit na foru forum.sc2.zone. SC2 podporuje jen WS.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2 SC 2

Příspěvek od misanov »

onklhanz píše:Po dnesni aktualizaci prestalo jit u me dosti serialu jak jste na tom vy dekuji
Jo jo, zjistil jsem, opravil jsem, nová aktualizace.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

slax78 píše:@misanov
preco Markiza.sk sa nachadza v priecinku Video archiv?
Asi z historických důvodů? Já už to takto převzal, a stejně se to kategorizování bude do budoucna rušit, vše je už víceméně video archiv, i to, co je navíc živě, páč je to v jednom.
papopp píše:Zdravim,
chcel by som sa opytat ci Vam funguje doplnok O2 - pausal O2, kde mozem pouzivat sluzbu O2 TV, ale len cez net ( napr. na TV Samsung cez appku O2 mi to nejde ). Dakujem
Jsou tam dva a oba mi teď jdou (O2 TV i Sledování O2TV), těžko odpovědět na takovou obecnou otázku.
rama199 píše:Da sa nejak plugin sc2 nainstalovat hned do zakladneho menu aby nerebalo rozkliknut archiv czsk dakujem za info
Hm, nad tím jsem nepřemýšlel, ale v KODI tuším taky není možnost hned po spuštění pustit přímo nějaký addon. Dám si to jako možný nápad do budoucna. Jinak lze nastavit zobrazení všech doplňků a SC2 si dát třeba hned nahoru, dva kliky.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“