Zamrznuté vuzero 4k

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
belani
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 13.červenec 2011 - 9:36

Zamrznuté vuzero 4k

Příspěvek od belani »

Ahojte mám problém prijímač mi zamrzne vľavo hore začne nacitavat nejde z tým pohnút 8 min a potom ide zasa všetko normálne bez toho aby som z tým niečo spravil,soft od vti a pripojený externý hhd cez usb
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: Zamrznuté vuzero 4k

Příspěvek od mjozef »

nova instalacia
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
Josif
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 17.březen 2017 - 9:57

Re: Zamrznuté vuzero 4k

Příspěvek od Josif »

Skus skontrolovat nastavenie siete, mozno tam mas nieco zle a box caka na timeout serverov zo settingov sietovky.
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Zamrznuté vuzero 4k

Příspěvek od petersk »

belani píše:Ahojte mám problém prijímač mi zamrzne vľavo hore začne nacitavat nejde z tým pohnút 8 min a potom ide zasa všetko normálne bez toho aby som z tým niečo spravil,soft od vti a pripojený externý hhd cez usb
Skús odpojiť najprv HDD a tak pozri. A potom skús odpojiť od siete. A uvidíš kde máš problém. Ale ja si myslím, že s HDD.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
belani
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 13.červenec 2011 - 9:36

Re: Zamrznuté vuzero 4k

Příspěvek od belani »

petersk píše:
belani píše:Ahojte mám problém prijímač mi zamrzne vľavo hore začne nacitavat nejde z tým pohnút 8 min a potom ide zasa všetko normálne bez toho aby som z tým niečo spravil,soft od vti a pripojený externý hhd cez usb
Skús odpojiť najprv HDD a tak pozri. A potom skús odpojiť od siete. A uvidíš kde máš problém. Ale ja si myslím, že s HDD.

Tak nejak sa to nakoniec samo rozbehlo, problem si myslim ze bol v boxe na HDD lebo kupil som kit k VU+Zero4K a ako to mam naprimo mimo USB tak to nerobi a vsetko slape hladko
radek_dr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 12.únor 2012 - 20:09
satelitni prijimac: VU+ Duo2 2xS2+T2, image různě
Bydliště: Vyškov

Re: Zamrznuté vuzero 4k

Příspěvek od radek_dr »

Kit používám taky, bez problémů, je to vlastně externí disk připojený přes USB, jen to připojení není přes klasický USB konektor. Problém ale způsobuje síť - stačí aby vypadlo AP poskytovatele. Box je připojený k routeru, tedy pro něj síť "funguje", ale nemůže z internetu nic načíst a čeká a čeká... Stačí mu k tomu třeba jen hloupé počasí, které aktualizuje podle nastavení - zpravidla každých 15'
VU+ Zero 4K (DVB-T2), Black Hole - poslední verze
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“