Skylink vs AntikSat

Priestor na dotazy a diskusiu, prosby o rady a skúsenosti pri kúpe novej satelitnej a podobnej techniky
a vecí kolem /aj nehmotných ako sú operátori : )

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Uživatelský avatar
ivanko362
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 13.listopad 2019 - 19:27

Re: Skylink vs AntikSat

Příspěvek od ivanko362 »

Ja mam nano 3s s oled displejom 3 kusky....ide ti archiv dobre? Mne casto pada ide tak do polovice filmu a potom vyhodi hlasku video nieje mozne prehrat (niekedy aj po par sekundach).soft mam najnovsi aj dns som skusil zmenit na 8.8.8.8 a nepomohlo, technici sa nevedia za tyzden ozvat tak ci to robi iba mne alebo ako
Mutant HD1500 OpenATV 6.3
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Skylink vs AntikSat

Příspěvek od MarekMM »

ivanko362 píše:Ja mam nano 3s s oled displejom 3 kusky....ide ti archiv dobre? Mne casto pada ide tak do polovice filmu a potom vyhodi hlasku video nieje mozne prehrat (niekedy aj po par sekundach).soft mam najnovsi aj dns som skusil zmenit na 8.8.8.8 a nepomohlo, technici sa nevedia za tyzden ozvat tak ci to robi iba mne alebo ako
Stalo sa mi, že bol problém ak išlo prehrávanie cez polnoc a chcel som pretočiť reklamu.
Reštart občas pomohol, no je to skutočne opťažujúce ak to nefunguje, ako má.
No nerosčulujem sa vypnem to alebo ten program pohľadám v inom termíne vysielania a tam to funguje.
Sú programy, ktoré nájdeš v termíne dopoludnia, podvečer či večer a ešte aj po polnoci, či nadránom.
Používame doma funkciu archív dosť často a zatiaľ je spokojnosť.
Ja osobne to používam archív častejšie ako sledovanie programov v riadnom termíne.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
STomko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 16.listopad 2006 - 12:35

Re: Skylink vs AntikSat

Příspěvek od STomko »

Je ten archiv na tom ich boxe teda iny ako na androide?
Na androide maju sice live vysielanie. Ale archiv je tam rieseny stylom ze si musim najst relaciu (napriklad televizne noviny) a vybrat ktory termin si chcem pozriet.
Preferoval by som vyber skor z EPG do minulosti, resp. moznost pretocit live vysielanie do minulosti. Takze ako je to na tych ich hybridnych boxoch? Vdaka
Uživatelský avatar
ivanko362
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 13.listopad 2019 - 19:27

Re: Skylink vs AntikSat

Příspěvek od ivanko362 »

Tu sa da vybrat z epg kanal potom datum a potom si uz sipkou najdes ktory konkretne chces pozerat...vlastne vyber cez klasicke epg...alebo druha moznost podla zanru a tam su zoskupene napr akcne filmy zo vsetkych archivovanych kanalov
Mutant HD1500 OpenATV 6.3
fanatix
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 09.říjen 2008 - 15:10

Re: Skylink vs AntikSat

Příspěvek od fanatix »

ivanko362 píše:K boxu ich davaju gratis sa mi zda alebo za par centov len velka skoda, ze archiv funguje iba na ich boxoch...keby chceli urcite by sa dal vytvorit plugin na e2 ktory by nas pustil do ich databazy nahravok.
Vyrieši Android krabička od aliho za pár EUR!
Illusion M2S, Showbox S300 Platrinum, Opticum 4050CX, Ferguson Ariva 100, Ferguson Ariva 100E, Amiko Mini HD SE, Amiko Alien2 Hyperion 5.1
Uživatelský avatar
ivanko362
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 13.listopad 2019 - 19:27

Re: Skylink vs AntikSat

Příspěvek od ivanko362 »

Android krabicku mam.
Ale nemyslim iptv + archiv ale sat kanaly + archiv ktory ide cez net ale kanaly cez druzicu.
Mutant HD1500 OpenATV 6.3
Odpovědět

Zpět na „Poradna pri nákupe ... ??? ... >>> ... :-)“