Návrhy a připomínky k těmto stránkám

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Návrhy a připomínky k těmto stránkám

Příspěvek od Bilardos »

Byl bych rád, kdybych znal vaše názory na tyto stránky, připomínky, návrhy na vylepšení atd.
Naposledy upravil(a) Bilardos dne 17.duben 2006 - 11:43, celkem upraveno 1 x.
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

Jinak plánuji poupravit tlačítka a hlavičku fóra. I když je pravda, že s tou hlavičkou to bude horší, páč grafiku moc neumím :-(

Také některé překlady budu muset ještě doladit
FCBayern.FAN
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 32
Registrován: 19.březen 2006 - 16:31

Příspěvek od FCBayern.FAN »

> Skus pridat aj nejaky svetlejsi skin pre toto forum - nech si mozme vybrat...
> To radenie prispevkov - najnovsie na zaciatok, je podla mna nic moc-zle sa tak cita forum, vlastne nic sa nestane ked to bude tak ako to bolo povodne=>predsa aj pri keys si mozes dat zobrazit posledny prispevok a nemusis sa preklikavat az na koniec...
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

FC_Bayern píše:> Skus pridat aj nejaky svetlejsi skin pre toto forum - nech si mozme vybrat...
> To radenie prispevkov - najnovsie na zaciatok, je podla mna nic moc-zle sa tak cita forum, vlastne nic sa nestane ked to bude tak ako to bolo povodne=>predsa aj pri keys si mozes dat zobrazit posledny prispevok a nemusis sa preklikavat az na koniec...
Když se dívám na diskusi, tak se mě to nějak moc nezdá. nevím, možná je to zvyk. Asi to vrátím. Na downloadu se mě to zdá OK. Ale to už by bylo asi složitější vymyslet jak to změnit na každou část jinak.

- to skin: klidně nějaký navrhni ;-)
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

FC_Bayern píše:> Skus pridat aj nejaky svetlejsi skin pre toto forum - nech si mozme vybrat...
> To radenie prispevkov - najnovsie na zaciatok, je podla mna nic moc-zle sa tak cita forum, vlastne nic sa nestane ked to bude tak ako to bolo povodne=>predsa aj pri keys si mozes dat zobrazit posledny prispevok a nemusis sa preklikavat az na koniec...
Ale jinak je na výběr původní SubSilver, tam je světlý, ale vůbec jsem hod ani nezkoušel graficky upravovat...
FCBayern.FAN
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 32
Registrován: 19.březen 2006 - 16:31

Příspěvek od FCBayern.FAN »

Bilardos píše:Ale jinak je na výběr původní SubSilver, tam je světlý, ale vůbec jsem hod ani nezkoušel graficky upravovat...
Ten tmavy je praveze pekny, ale keby bol aj trocha svetlejsi tak by to bolo super... :D Necham si zatial ten cierny, povodny [SubSilver] nestoji za nic... :?
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

Tak jsem to řazení příspěvků zase vrátil...
FCBayern.FAN
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 32
Registrován: 19.březen 2006 - 16:31

Příspěvek od FCBayern.FAN »

Bilardos píše:Tak jsem to řazení příspěvků zase vrátil...
Tak, takto sa mi to paci! :)
zbiro
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 18.březen 2006 - 12:59
Bydliště: Koškovce

Příspěvek od zbiro »

Mne sa to páči tak ako to je . Neviem prečo ale aj Vám tak dlho načítava všetky prechody medzi jednotlivými rubrikami ??? Čím to bude , ja mám DSL 1024kb/s
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

zbiro píše:Mne sa to páči tak ako to je . Neviem prečo ale aj Vám tak dlho načítava všetky prechody medzi jednotlivými rubrikami ??? Čím to bude , ja mám DSL 1024kb/s
Rychlost je dána spíše rychlostí webhostingu. Ten je zdarma a tak tomu někdy odpovídá rychlost. Buhužel o lepším hostingu (zdarma) nevím a sponzorovat placený hosting se mě nechce
FCBayern.FAN
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 32
Registrován: 19.březen 2006 - 16:31

Příspěvek od FCBayern.FAN »

Este k tym tlacitkam, mne sa takto celkom pacia-netreba robit ziadne upravy naviac, takto to uplne postacuje...
Ale to je zase len moj nazor, este sa tu k tomu nikto neprihlasil okrem mna...
:arrow: sto ludi = sto chuti... :D
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

FC_Bayern píše:Este k tym tlacitkam, mne sa takto celkom pacia-netreba robit ziadne upravy naviac, takto to uplne postacuje...
Ale to je zase len moj nazor, este sa tu k tomu nikto neprihlasil okrem mna...
:arrow: sto ludi = sto chuti... :D
Ty tlačítka - to jsem spíš zamýšlel jen změnit font a velikost písma. Něco jako to tlačítko u mě ICQ
dadik.jozef
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 21.březen 2006 - 15:01
Bydliště: bohumin

Příspěvek od dadik.jozef »

JELIKOŽ NEJSEM ŽADEN ODBORNÍK PŘES INTERNET,JSEM RÁD ŽE TOTO FO´RUM VZNIKLO.VŠE ,CO ZATÍM POTŘEBUJI, NAJDU NA JEDNOM MÍSTĚ.MNĚ OSOBNĚ VYHOVUJÍ TYTO STRÁNKY A JE SUPER,ZE JSOU ZAMĚŘENY NA AB DSR PRIJIMACE+V ´´ČESKO-SLOVENŠTINĚ´´
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

Popravdě mě docela překvapuje, že zde nikdo nepíše žádné připomínky, návrhy na velepšení, rozšíření a já nevím co ještě.
Nemyslím si že je něco dokonalé a proto mě opravdu překvapuje, že zde již dlouho nejsou žádné reakce.
Nebojte se napsat svůj názor!

Bilardos ;-)
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
Uživatelský avatar
vld
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 476
Registrován: 29.duben 2006 - 22:10
satelitni prijimac: IPbox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vld »

Urcite to neni dokonale, ale pro me je to dostatecne a jsem rad, ze vubec takove stranky fungujou a najdu co potrebuju. Zatim zacinam a nechci kritizovat cemu moc nerozumim.
Nicmene - nevim jestli by nebylo lepsi Volnou diskuzi trochu rozdelit. Zda se mi, ze to bude casem neprehledne. Dalsi otazka je, zda pujde nejak vyhledavat.
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

vld píše:Urcite to neni dokonale, ale pro me je to dostatecne a jsem rad, ze vubec takove stranky fungujou a najdu co potrebuju. Zatim zacinam a nechci kritizovat cemu moc nerozumim.
Nicmene - nevim jestli by nebylo lepsi Volnou diskuzi trochu rozdelit. Zda se mi, ze to bude casem neprehledne. Dalsi otazka je, zda pujde nejak vyhledavat.
:arrow: Kritizovat (slušně) rozhodně můžeš. Rozhodně nehrozí, že bych se měl urazit a rozdávat za to BAN.
:arrow: Co se týká rozdělení, nebyl by to problém. Stačí, když se podobně vysloví více uživatelů. Případně můžete doporučit na jaké části to rozdělit.
:arrow: Vyhledávání (hledat) funguje už od začátku a rozdělením se nic nezmění.
:arrow: s trochou práce a času lze po rozdělení popřesouvat témata pod nově vytvořené kategorie.
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
Uživatelský avatar
vld
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 476
Registrován: 29.duben 2006 - 22:10
satelitni prijimac: IPbox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vld »

No to hledání jsem úplně zasklil. To je tak, kdyz se clovek poradne nerozhlidne.
Rozdělení na určité okruhy jsem myslel jako např.

EMU kodovani
Technicke dotazy - firmware, přístroj, motor, parabola, LNB
Programy - ladění, síla signálu, možnosti příjmu apod.
Volná diskuze

Možná je na to ještě čas. Zatím jde vše lehce pročíst a sledovat.Myslím, že ostatní by přišli na lepší specifikaci okruhů.
FCBayern.FAN
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 32
Registrován: 19.březen 2006 - 16:31

Příspěvek od FCBayern.FAN »

To rozdelenie by rozhodne prospelo...
Zatial som sa vsak este moc nezamyslal nad tymi kategoriami, ked bude cas a nieco ma napadne, tak to sem napisem - ale vld to myslim celkom rozumne rozdelil... :wink:
Obrázek
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Příspěvek od Bilardos »

mě pak k tomu rozdělení napadá ještě jedna část - někam prostě šoupnout příspěvky, co sem až tak moc nepatří...

Jo a možná ještě inzerce
Naposledy upravil(a) Bilardos dne 19.květen 2006 - 9:23, celkem upraveno 1 x.
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
Uživatelský avatar
vld
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 476
Registrován: 29.duben 2006 - 22:10
satelitni prijimac: IPbox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vld »

Jsem rad Bilardosi, ze se tady muzou davat odkazy na jiny fora (pokud je to k veci). Taky nemam prilis rad cenzuru.
Jinak bych mozna pridal jeste katgorii - Pravidel a dotazu na admina (i kdyz cim min, tim lip) :D
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“