android alebo e2?

Priestor na dotazy a diskusiu, prosby o rady a skúsenosti pri kúpe novej satelitnej a podobnej techniky
a vecí kolem /aj nehmotných ako sú operátori : )

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Uživatelský avatar
adas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 23.květen 2021 - 13:44

Re: Kodi

Příspěvek od adas »

Jak budes kupovat tak Nvidia Shield Pro.

Cau Adas
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: Kodi

Příspěvek od Quicksilver »

Příchodem roku 2023 by jsem si žádny nVidia SHIELD TV určitě nekupoval.
Díval jsem se že se jíz začíná prodavat RK3588 za cenu okolo 4000 Kč. A vykon
je okolo 560 000b AnTuTu. Za stejné peníze koupíš také Nvidii ,která dava kolik možná tak maximálně 260 000b možná i min. Dále se prodává AppleTv 4k 2022 začíná také na 4000 Kč a již obsahuje nový procesor A15 sice nefunguje 1 jádro,
ale výkon bude určitě mezi 500 000b až 600 000b. U toho Applu bude zajímave.Az se někomu provedete hacknuti systému a nainstalovat do toho KODI.
Neposlední řadě Retroarch a pak nebude problém na tom rozjet i emulátor Nintendo Switch. To samé platí i u krabic s RK3588. Škoda že to nemá podporu Netflix kde je maximum SD rozlišení. Každopádně to neplatí u Apple TV tam legálně fungují všechny služby. Takže pokud chceš krabici za 4000 Kč tak se koukni na Apple TV 4k 2022 časem z toho bude skvělá mašinka.
Uživatelský avatar
adas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 23.květen 2021 - 13:44

Re: Kodi

Příspěvek od adas »

A co tady ma ANTUTU, pro mne se jen pocita support, a jedes na android 11, mas vsechny licence co potrebujes, pak tam je Android ARM 64-bit.

Chces levneji, Nokia 8010 nebo Amazon USB stick 4k max.

Cau Adas
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: Kodi

Příspěvek od Quicksilver »

Android není všemocný. Ono je kolikrát lepsi si pod tv dát mini PC s windowsem
A pak není problém s ničím. Ono jde o to že už snad 10 let stále stejné parametry takových krabiček za ty peníze. Už dávno by to mělo mít 256gb , 16gb , 8 jádro ,výkonné gpu na úrovni aspoň ps4 a nízkou spotřebu. Jasný že tady bude za 2000 Kč Xioami mi Stock 4K kde budou uvozovkách licence a půjdou přehrát aplikace ,ale to je tak asi vše. Na co tam pak dávají hry ? Výkon to na to prostě nemá. Jasně že pokud chceš hrát tak si koupíš konzoli po případě PC,ale pak si do toho nainstalujes GAMEPASS XLOUD a v menu se to seká, nenacita, je to celkové pomalé. Když se rozjede hra vypadá zvuk a nebo to spadne celý. Přitom internet 320mb. Mám doma Minix Z83-4 s Windows 10 pro 4gb ram a cloud zde funguje skvěle. Takže si myslím že prostě již kupovat slabé krabice nemá smysl. Buď něco s Windows a nebo Apple TV kde budou také licence , cena podobná a časem ,když to bude prolomené tak na tom zahraješ Gamecube, switch a kdo ví co ještě. Dobrý je že konečně se trh rozhejbal a nabízí lepší zařízení jak ty sracky co se sekaji ...

PS: Nvidia tv se prodava za 5500 Kč tak tohle je již neprodejný a koupi to jen hlupák. nVidia musí vydat novější verzi 2022/23 a hlavně měla podobný výkon. Jinak za 4700 Kč Apple TV 4K HDR10+ A15 s 128GB a 4gb ram je za ty peníze jednoznačně nejlepší co se dá koupit.
nVidia jinak nemá v planu vydat novější verzi zařízení takže je to celkem škoda,ale je to smutný že stále se jede ve stylu rok 2012 a podobné parametry.
Odpovědět

Zpět na „Poradna pri nákupe ... ??? ... >>> ... :-)“