BACKUP- Octagon SF 8008mini

Odpovědět
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

BACKUP- Octagon SF 8008mini

Příspěvek od marion »

Zdravim vespolek. Prosim o pomoc. Z tehle verze open atv jsem si stahnul v pohode backup:
OCTAGON SF 8008MINI-2020.jpg

Pak jsem chtel tenhle backup nahrat do tehle verze:
OCTAGON SF 8008MINI-2022.jpg
Pri nahravani z USB to probihalo stylem jako obvykle, ale prvni linka sla do 54% a ne do 73% jako vzdycky a druha linka sla do 100% v pohode. Ale po bootovani to dobehne do 50% a probiha nekonecny restart openatv. Uz jsem se s tim ale smiril a udelal si opet novy komplet seting do te verze z r.2022, prace na nekolik hodin, ale to nevadi. Setkal se s tim nekdo? Dekuji!
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: BACKUP- Octagon SF 8008mini

Příspěvek od marion »

Zdravim, chtel bych jen rict, ze uz je to poresene. Snad to nekomu pomuze. Tenhle postup je funkcni, jen kdyz delam backup z te same OATV a nahravam do stejne. Stahoval jsem ten backup na= as USB Recovery. Mel jsem sice fajny backup, ktery se extrahoval na flesku a postupem pridrzenim tl.ZAP na prijimaci a zapnutim do site vyskoci nahravaci menu.....
Ale backup je treba delat pres= (current image)---- nahraje se zazipovany a pak ho, tak jak je stahnuty nahraju pres Zmenu Image ONLINE/DISK. Nabehnou 2 pasy, probehne flashing a je to v cajku. Preju vsem krasny den 8)
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF8008 4K UHD“