DVB-S2 v TV

Priestor na dotazy a diskusiu, prosby o rady a skúsenosti pri kúpe novej satelitnej a podobnej techniky
Odpovědět
LubosO
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 03.červen 2008 - 18:11

DVB-S2 v TV

Příspěvek od LubosO »

Zdravím, odešla mi TV a vybírám novou. Rád bych se zbavil satelitního přijímače (druhého ovladače na stole), je nějaká šance koupit TV s vestavěným DVB-S2 tunerem, který by uměl cardsh**** ?
Díky za pomoc.
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 617
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: DVB-S2 v TV

Příspěvek od gusto1 »

LubosO píše:Zdravím, odešla mi TV a vybírám novou. Rád bych se zbavil satelitního přijímače (druhého ovladače na stole), je nějaká šance koupit TV s vestavěným DVB-S2 tunerem, který by uměl cardsh**** ?
Díky za pomoc.
O nejaky cas sa budeme zrejme zbavovat celeho DVB-T2. Sice v CR to este ako tak ide, je tam toho hodne, ale na slovensku je FTA ponuka takmer ziadna (okrem verejnopravnych tv a par debilnych tv).
LubosO
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 03.červen 2008 - 18:11

Re: DVB-S2 v TV

Příspěvek od LubosO »

mmiriboy píše:Myslím si že android tv by to mohli cccam zvládnuť, ale môj názor je trochu iný. T.j. každý dobrý linux stb zvláda okrem zdieľania aj ovládanie TV cez HDMI-CEC. Ide len o to, aby tento protokol aj telka podporovala.

Ono, na mnohých tv je ladenie sat tunera, usporadúvanie programov častokrát dosť "kostrbatá", t.j. zložitá práca. Ja osobne nevyužívam doma žiaden sat tuner v tv. Externý stb je 100x lepší...
:)
V tuto chvíli používám ext. stb (Quiart Lunix 4k) přes HDMI-CEC jak píšeš, ale neustálé obavy, zda přežije aktualizaci, pomalé HbbTv, doposud nezprovozněný Netflix - už mě to nebaví se tomu stále dokola věnovat, navíc s obavou, že hrozí i reinstalace.
Právě proto když už musím měnit TV, tak se chci ohlédnout po nějaké, co by mi ten stb nahradila. Na TV s Android jsem myslel, že by mohl umět cccam nebo newcamd nemám od nikoho potvrzené, proto ten můj dotaz tady na fórum.
Pokud to tu máte někdo zprovozněné, myslím klienta na konkrétní TV s DVB-S2 tunerem, dejte prosím vědět.
Díky.
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: DVB-S2 v TV

Příspěvek od tomko »

To si treba kúpiť poriadny stroj a budeš mat po problémoch
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2830
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: DVB-S2 v TV

Příspěvek od EnoSat »

mas tu cele vlakno o oscame v TV, tak preco si ho neprecitas ?
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
LubosO
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 03.červen 2008 - 18:11

Re: DVB-S2 v TV

Příspěvek od LubosO »

Díky za tip, to jsem přehlídl, hackovat novou TV se mi sice moc nechce, nicméně SamyGO projedu a uvidím. Mám ale obavu, že se tím dostanu tam, kde jsem teď s tím Qviartem - instalování, nastavování, zkoušení .... pořád dokola :(
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 14.říjen 2021 - 21:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Odpovědět

Zpět na „Poradna pri nákupe“